پرش به محتوا

انجام پروژه اطلس

انجام پروژه اطلس توسط کارناسان مجرب و حرفه ای پروژه سرا

انجام پروژه اطلس

انجام پروژه اطلس:

پژوهش های کیفی پیش از طراحی نرم افزارهای تحلیل کیفی، از دقت، سرعت و اعتبار پایین تری برخوردار بودند. نرم افزارهایی چون ATLAS.ti، میز کاری را برای پژوهش گر فراهم کردند که به قدرت تحلیل او، از طریق کم کردن بار فکری و ذخیره و نمایش یکپارچه اطلاعات، افزودند. امروزه پژوهش های کیفی مسیر جدی گسترش مرزهای دانش هستند.

انجام پروژه اطلس توسط کارشناسان مجرب پروژه سرا با بالاترین دقت و بهترین کیفیت انجام می پذیرد. فقط کافیست درخواست خود را به پروژه سرا ارسال نمایید . کارشناسان با شما در ارتباط خواهند بود و مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان اعلام خواهند نمود.

5/5
انجام آزمون آنوا ANOVA

انجام پروژه اطلس

 

اطلس تی ATLAS ti محصولی قدرتمند برای روش تحقیق کیفی و کدگذاری در تحقیق کیفی است.نرم افزار ATLAS.ti، محیطی منسجم و تجسمی است . از میان نرم افزارهای تحلیل داده های کیفی، ATLAS.ti امکان تعمیق بیشتر و تصویر کردن آسان روابط را فراهم ساخته است. تنوع ابزار و دسترسی ها در این نرم افزار مثال زدنی است

این برنامه باعث می‌شود شما اطلاعاتی را ببینید که در حالت عادی و با بررسی‌های کمی شاید قادر به مشاهده آن نباشید. این برنامه قادر است داده‌های استخراج شده را اولویت بندی کند، به آنها وزن بدهد و رابطه بین این داده‌ها را از طریق تکنیک‌های گرافیکی به زیبایی نمایش دهد. این برنامه توسط محققین رشته‌های مختلف از جمله جامعه شناسی، هنر، معماری، ارتباطات، جرم شناسی، اقتصاد، علوم آموزشی، مهندسی، مطالعات انسان شناسی، مطالعات مدیریتی، بازاریابی، مدیریت کیفیت و … استفاده می‌شود. ATLAS ti تمامی اسناد و اطلاعات شما را اعم از یادداشت‌ها، فایلهای صوتی، تصاویر، ویدیوها و … را نگهداری میکند.

 

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه اطلس بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه متفاوت می باشد و پس از بررسی تعیین می گردد.

حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه اطلس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.

  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)
لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید