پرش به محتوا

انجام پروژه بتون

در پروژه سرا انجام پروژه بتن با نرم افزار هایETABS, SAFE, SAP انجام می پذیرد.

انجام پروژه بتن

پروژه سرا با دارا بودن کادر حرفه ای و مجرب از کارشناسان و متخصصان رشته عمران و مسلط به انواع نرم افزارها از جمله ایتبس آماده انجام پروژه های بتن شما متقاضیان گرامی و تحویل آن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

انجام پروژه فولاد،بتون،متره و براورد

در پروژه سرا پروژه بتن با نرم افزارهایETABS, SAFE, SAP انجام می پذیرد.

انجام پروژه بتن با نرم افزار ETABS:

برای انجام پروژه های بتن معمولا از نرم افزار ETABS استفاده می شود. طراحی و تحلیل سازه از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار می باشد. ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد و می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی، متوسط و ویژه طراحی کرد. طراحان تخصصی پروژه سرا؛ آماده انجام  پروژه ی بتن شما متقاضیان گرامی با بهترین کیفیت و مناسبترن قیمت می باشد.

چگونه می توانم پروژه بتن خود را انجام دهم؟

برای انجام پروژه بتن می توانید جزوه بتن1 زا مطالعه نمایید یا اینکه سفارش انجام پروژه بتن خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه شما را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه می نمایند؛ انجام پروژه بتن در پروژه سرا بابالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می پذیرد.

هزینه سفارش انجام پروژه بتن چقدر می باشد?

انجام پروژه بتن توسط کارشناسان و مهندسان حاذق و حرفه ای در پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه بتن با توجه به حجم پروژه و مدت زمان صرف شده و زمان تحویل درخواستی پروژه متفاوت می باشد.

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید