پرش به محتوا

انجام پروژه تشخیص چهره

انجام پروژه تشخیص چهره با پایتون، انجام پروژه تشخیص چهره با متلب، انجام پروژه درسی تشخیص چهره توسط پروژه سرا

انجام پروژه تشخیص چهره

پروژه سرا آمادگی این را دارد تا تمامی پروژه های موجود در زمینه ی پردازش تصویر را بپذیرد. به همین علت پروژه سرا انجام پروژه تشخیص چهره در متلب و یا هر نرم افزار دیگری با هر برنامه نویسی که شما بخواهید می پذیرد. کافیست از طریق یکی از راه های ثبت سفارش، سفارش خود را ارسال کنید.

در ضمن تمامی پروژه های پردازش تصویر به خصوص انجام تشخیص چهره توسط متخصصان ممتاز پردازش تصویر در متلب و پایتون انجام می گیرد.

 

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

تشخیص چهره چیست؟ (Face Recognition)

سیستم تشخیص چهرهfacial recognition system) یک تکنولوژی توانا در شناسایی و تأیید یک فرد از یک عکس دیجیتالی یا ویدئو می‌باشد. سیستم تشخیص چهره، سیستمی است که بر اساس تکنولوژی هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری عمیق (Deep Learning) قادر به شناسایی چهره افراد با دقت بالا می‌باشد.

در بازشناخت تصویر یک چهره، تصویر ورودی با توجه به اطلاعات موجود در بانک اطلاعات، مورد شناسایی قرار می‌گیرد. این بانک شامل مشخصاتی از تصویر چهره افراد شناسایی شده‌است.

در حالی که در ابتدا با داشتن یک فرم کاربردی کامپیوتری، در زمان‌های اخیر با سایر انواع تکنولوژی مانند روباتیک، بسیاری از کاربردهای آن مشاهده شده‌است. به‌طور معمول به عنوان کنترل دسترسی در سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود و می‌تواند با سایر بیومتریک‌ها مانند سیستم‌های تشخیص اثر انگشت یا سیستم‌های تشخیص چشم، مقایسه شود.

اگر چه دقت تشخیص چهره خوب است زیرا تشخیص عنبیه و تشخیص اثر انگشت است، به‌طور گسترده‌ای به دلیل فرایند بدون تماس و غیر تهاجمی آن به کار می‌رود.

اخیراً، آن را تبدیل به یک شناسایی تجاری و ابزار بازاریابی برنامه‌های دیگر شامل تعامل پیشرفته انسان و کامپیوتر، نظارت تصویری، نمایه سازی خودکار تصاویر و پایگاه داده‌های ویدئویی می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

الگوریتم تشخیص چهره

انجام پروژه تشخیص چهره

پروژه های تشخیص چهره انجام شده توسط متخصصان پروژه سرا:

در پروژه سرا پروژه های بسیاری در زمینه ی پردازش تصویر پذیرفته و انجام شده در زمینه ی تشخیص چهره هم که زیرمجموعه ای از آن است، می توان به تشخیص چهره در متلب اشاره کرد که60% پروژه های تشخیص چهره انجام شده در متلب می باشد. تعدادی از پروژه های تشخیص چهره که پروژه سرا برای متقاضیان  عزیز انجام داده است عبارتند از:

 • برنامه تشخیص چهره در جاوا
 • برنامه تشخیص چهره با پایتون
 • انجام تشخیص چهره در متلب
 • انجام تشخیص حالت چهره در متلب
 • انجام تشخیص چهره با الگوریتم
 • برنامه ی تشخیص چهره با سی شارپ
 • انجام تشخیص چهره با متلب با شبکه عصبی
 • کد تشخیص چهره در متلب با هوش مصنوعی
 • انجام پروژه تشخیص چهره در هوش مصنوعی با زبان های مختلف
 • نوشتن سورس برنامه انجام تشخیص چهره در C و C++

چگونه پروژه تشخیص چهره خود را انجام دهیم؟

 

سفارش انجام پروژه تشخیص چهره خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه تشخیص چهره شما را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه تشخیص چهره را خدمتتان ارائه می نمایند؛ انجام پروژه تشخیص چهره در پروژه سرا با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می پذیرد.

هزینه سفارش انجام پروژه تشخیص چهره چقدر می باشد?

 

انجام پروژه تشخیص چهره توسط مجریان مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه تشخیص چهره با توجه به حجم مورد نظر و مدت زمان صرف شده و زمان تحویل درخواستی پروژه تشخیص چهره متفاوت می باشد.

برای اطلاع از  هزینه می توانید پروژه تشخیص چهره خود را از روش های ذکر شده به کارشناسان ارسال نمایید؛کارشناسان اعلام هزینه می نمایند.

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه های تشخیص چهره بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های تشخیص چهره با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید