پرش به محتوا

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه حسابداری با اکسل، انجام پروژه های تجاری و شرکتی با اکسل، انجام پروژه های حسابداری با نرم افزارهای حسابداری در پروژه سرا

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه حسابداری در پروژه سرا با هر نرم افزاری با بالاترین کیفیت ممکن پذیرفته و در قیمت های مناسب برای شما عزیزان انجام می گیرد.

انجام پروژه های حسابداری نیازمند مهارت و دقت بالایی می باشد؛ پروژه سرا با دارا بودن کارشناسان باتجربه، در این زمینه تلاش می نماید تا همواره رضایت مشتریانش را جلب نماید و خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

انجام پروژه حسابداری در زمینه های:

 • پروژه حسابداری بازرگانی
 • پروژه حسابداری گمرک
 •  پروژه حسابداری معدن
 •  پروژه حسابداری کارخانه
 •  پروژه حسابداری دولتی
 •  پروژه حسابداری اداره
 •  پروژه حسابداری صنعتی
 •  پروژه حسابداری مدیریت
 •  پروژه حسابداری مالی
 • انجام پروژه با استفاده از نرم افزارهای حسابداری (نرم افزار هلو، نرم افزار SAS ساس، نرم افزار Spss،نرم افزار اکسل Excel ، نرم افزار اکسس و…)
 • انجام پروژه های حسابداری در هر زمینه ای …

همچنین انجام ترجمه تخصصی حسابداری نیز در پروژه سرا پذیرفته می شود، برای ترجمه متون تخصصی حسابداری می توانید برگه ی ترجمه تخصصی را نیز مطالعه بفرمایید.

 

چگونه پروژه حسابداری خود را انجام دهیم؟

برای انجام پروژه حسابداری؛ پروژه سرا دو پیشنهاد برایتان دارد:اول اینکه می توانید وارد لینک آموزش اصول حسابداری 1 و 2 شوید و آموزش مربوطه را ببینید و پروژه مورد نظرتان را انجام دهید. راه دوم اینکه:سفارش انجام پروژه تحلیل داده خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه حسابداری شما را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه حسابداری را خدمتتان ارائه می نمایند؛ انجام پروژه حسابداری در پروژه سرا بابالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می پذیرد.

هزینه سفارش انجام پروژه حسابداری چقدر می باشد?

انجام پروژه حسابداری توسط مجریان مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه حسابداری با توجه به حجم مورد نظر و مدت زمان صرف شده و زمان تحویل درخواستی پروژه حسابداری متفاوت می باشد.برای اطلاع از هزینه می توانید پروژه حسابداری خود را از روش های ذکر شده به کارشناسان ارسال نمایید؛کارشناسان اعلام هزینه می نمایند.

 

آموزش اصول حسابداری 1 و 2

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه های دیگر توسط پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه پروژه حسابداری بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های حسابداری با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید