پرش به محتوا

انجام پروژه داده کاوی

انجام پروژه های داده کاوی با متلب، پایتون، رپیدماینر، کلمنتاین، وکا، R، IBM SPSS Modeler و… توسط پروژه سرا

انجام پروژه داده کاوی

انجام پروژه داده کاوی در هر رشته ای و تخصصی نیاز عمومی می باشد زیرا پردازش داده هاست که نتایج را به دست انسان می رساند تا باعث رشد و پیروزی او شود.

پروژه های داده کاوی در نرم افزار های مختلف مانند متلب ، رپیدمایندر ، spss  و…  انجام می گیرد که همگی به تخصص بالایی نیاز دارند که پروژه سرا با بالاترین کیفیت ممکن توسط متخصصان مجربش این خدمات را ارائه می دهد.

داده کاوی در متلب و داده کاوی در پایگاه داده های مختلف با زبان های برنامه نویسی در این زمینه خواستار بسیار زیادی دارد از این رو پروژه سرا داده کاوی در متلب و داده کاوی با زبان های برنامه نویسی را همیشه با کمترین زمان و هزینه ممکن و بالاترین کیفیت انجام می دهد.

انجام پروژه داده کاوی

تعریف داده کاوی

با توجه به گسترش کاربردهای داده کاوی برای شرکت ها در زمینه بازاریابی و تحلیل رفتار مشتریان، علم داده کاوی (Data Mining) مورد توجه بسیاری از سازمان ها قرار گرفته است.

یک کمپانی تجاری انبوهی از داده ها را در زمینه خدمات و کالاهای فروخته شده به مشتریان خود را، نگهداری می نماید. با هرچه گسترده تر شدن این داده ها تحلیل و استخراج اطلاعات مفید از این حجم عظیم از داده دچار مشکل خواهد شد. در واقع علم داده کاوی همانند استخراج اطلاعات ارزشمند در یک معدن منابع گرانبها می باشد.

از طرفی سازمان ها برای برنامه ریزی و تنظیم استراتژی های بازاریابی و مارکتینگ نیاز به استخراج اطلاعات از داده های قبلی و تحلیل رفتار مشتریان خود در گذشته و آینده دارند.

با استفاده از داده کاوی می توان رفتار مشتریان را تحلیل نمود و اطلاعات مفیدی را از میان انبوهی از اطلاعات استخراج نمود. با استفاده از علم داده کاوی می توان الگوهای پنهان رفتاری مشتریان را خارج نمود و پیش بینی هایی را برای آینده ارائه داد.  

انجام پروژه داده کاوی

برخی زمینه های داده کاوی

پروژه سرا آماده پذیرش سفارشات زیر در این زمینه می باشد (همچنین سفارش جدید شما متقاضیان گرامی در زمینه داده کاوی):

 • انجام پروژه داده کاوی با متلب
 • انجام پروژه داده کاوی با رپیدماینر
 • انجام پروژه داده کاوی با کلمنتاین
 • انجام پروژه داده کاوی با وکا
 • انجام پروژه برنامه نویسی داده کاوی با R
 • انجام پروژه داده کاوی با IBM SPSS Modeler
 • انجام پروزه داده کاوی باOrange Data Mining
 • انجام پروژه یادگیری ماشین و داده کاوی با Tanagra
 • انجام پروژه داده کاوی با پایتون و …

 

چگونه پروژه داده کاوی خود را انجام دهیم؟

برای انجام پروژه داده کاوی؛ پروژه سرا دو پیشنهاد برایتان دارد: اول اینکه می توانید وارد لینک آموزش داده کاوی شوید و آموزش مربوطه را ببینید و پروژه مورد نظرتان را انجام دهید. راه دوم اینکه: سفارش انجام پروژه داده کاوی خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه داده کاوی شما را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه داده کاوی را خدمتتان ارائه می نمایند؛ انجام پروژه داده کاوی در پروژه سرا بابالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می پذیرد.

هزینه سفارش انجام پروژه داده کاوی چقدر می باشد?

انجام پروژه داده کاوی توسط مجریان مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه داده کاوی با توجه به حجم مورد نظر و مدت زمان صرف شده و زمان تحویل درخواستی پروژه داده کاوی متفاوت می باشد. برای اطلاع از هزینه می توانید پروژه داده کاوی خود را از روش های ذکر شده به کارشناسان ارسال نمایید؛کارشناسان اعلام هزینه می نمایند.

آموزش داده کاوی

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه داده کاوی بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های داده کاوی با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید