پرش به محتوا

انجام پروژه مهندسی عمران

تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی، انجام پروژه ETABS، پروژه فولاد و بتن، تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی ها و انجام پروژه عمران سازه،انجام پروژه opensees ،پروژه های مهندسی عمران توسط پروژه سرا

انجام پروژه عمران

متخصصان مهندسی عمران پروژه سرا آماده اند تا در انجام پروژه عمران و ارائه خدمات مختلف در رشته مهندسی عمران به عنوان یکی از پراهمیت‌ترین و پر طرفدارترین رشته های فنی مهندسی ارائه خدمت نمایند:

از جمله می توان پروژه های زیر را نام برد:

انجام پروژه های نرم افزاری مهندسی عمران، ارائه خدمات ترجمه تخصصی عمران، شبیه سازی مقاله عمران، انجام پروژه های عمران سازه، تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران، انجام پروژه متلب عمران،

انجام پروژه های نرم افزاری در تمامی گرایش های مهندسی عمران؛نظیر:

 انجام پروژه آباکوس، انجام پروژه اتوکد مهندسی عمران، انجام پروژه برنامه نویسی، انجام پروژه متلب MATLAB عمران ETABS، Safe ،Exce، SAP، انجام پروژه Arena، تکسا، نظیر سازه، زلزله، دریا، خاک و پی ساخت ، آب و ژئوتکنیک و نقشه برداری.

 

روش های ثبت سفارش انجام پروژه های عمران به موسسه پروژه سرا :

انجام پروژه های مهندسی عمران

انجام پروژه عمران سازه و تحلیل سازه در متلب توسط پروژه سرا

انجام پروژه سازه های فولادی، سازه های بتن آرمه توسط تیم پروژه سرا  بسیار با دقت انجام شده و همراه دفترچه محاسبات کامل ارائه می گردد.

مهندسی سازه چیست؟

مهندسی سازه (به انگلیسی: Structural engineering) بخشی از مهندسی عمران و مهندسی هوافضا است. در مهندسی عمران، مهندسی سازه در مورد سازه های انتقال بار از اجزاء یک ساختمان یا بنا به محل تکیه گاهی آنها مانند پی سازه صحبت می کند.

مهندسی سازه گرایشی از مهندسی است که با طراحی سیستم های سازه ای به هدف تأمین باربری و ایجاد مقاومت در برابر نیروهای گوناگون وارد بر سازه سروکار دارد.

مهندسی سازه معمولا با طراحی ساختمان ها و سازه های غیرساختمانی سر و کار دارد و همچنین نقش ضروری ای در طراحی ماشین آلات، در جاهایی که یکپارچگی سازه ای بر روی ایمنی و اطمینان پذیری ماشین تأثیر دارد، کار می کند. طراحی بسیاری از ساخته های دست بشر، از مبلمان تا تجهیزات پزشکی، از خودرو و … نیاز به حضور مهندس سازه دارد.

 

تحلیل پوش آور، Pushover analysis چیست؟

پوش‌آور یک روش تحلیلی غیر خطی استاتیک است که در آن یک سازه را زیر بار گرانشی و یک الگوی بار جانبی مونوتونیک که جابجایی آن کنترل می‌شود و مداوما با رفتار الاستیک و غیر الاستیک افزایش می‌یابد، قرار می‌دهند تا به یک شرایط نهایی برسند.

انجام پروژه اپنسیس opensees توسط پروژه سرا

اپنسیس (opensees) چیست؟

نام این نرم افزار به صورت مخفف از حروف اول کلمات عبارت Open System for Earthquake Engineering Simulation به معنای سیستم باز جهت شبیه سازی در مهندسی زلزله، گرفته شده است.

اين نرم افزار توسط زبان برنامه نويسي TCL/TKتوليد شده است كه قابليت گسترش و توليد انواع مقاطع سازه اي و غيرسازه اي در خصوص تحليل را داراست.

 

تعدادی  از پروژه های انجام شده مهندسی عمران عبارتند از:

  • تحلیل و طراحی پل
  • انجام تحلیل های – پوش آور – تاریخچه زمانی خطی و غیر خطی – طیفی در نرم افزار های SAP ، ETABS
  • تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی با استفاده از نرم افزار های SAP ، ETABS ، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرایی
  • تحلیل و طراحی سازه های خاص [ سوله ، سازه فضاکار (تخت ، دولایه ، گنبدی با نرم افزار Formian ) ، تابلو بیلبورد ، دکل و ….]
  • انجام پروژه آب و فاضلاب با نرم افزارهای Watercad ، WaterGams ، Sewercad ، Epanet ، ModFlow
  • انجام پروژه های EXCEL + ماکرونویسی در اکسل
5/5

چگونه پروژه عمران خود را انجام دهم؟

انجام پروژه عمران در پروژه سرا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می پذیرد. برای انجام پروژه عمران کافیست سفارش انجام پروژه خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه عمران شما را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه می نمایند.

هزینه سفارش انجام پروژه عمران چقدر می باشد?

انجام پروژه عمران توسط مجرب و حرفه ای ترین اساتید و کارشناسان عمران، در پروژه سرا انجام می پذیرد،هزینه انجام پروژه عمران با توجه به نوع پروژه، مدت زمان انجام آن و برخی مسائل دیگر متغیر می باشد. لذا باید توسط کارشناسان بررسی و تعیین هزینه شود.

انجام پروژه عمران

انجام پروژه های دیگر توسط پروژه سرا :

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه عمران بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های عمران با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید