پرش به محتوا

انجام پروژه SAFE (سیف)

انجام پروژه های مهندسی عمران با نرم افزار Safe،انجام پروژه سازه با Safe،قیمت مناسب پروژه Safe،انجام کلیه پروژه های Safe توسط پروژه سرا

انجام پروژه SAFE (سیف)

انجام پروژه SAFE (سیف) توسط همکاران و متخصصان در پروژه سرا انجام می گیرد. سفارش پروژه ی شما پس از ثبت بررسی می گردد وسپس توسط گروه متخصصان پروژه سرا انجام شده و به شما تحویل داده خواهد شد.

 متقاضیان گرامی میتوانند جهت ثبت سفارش خود توسط یکی از راه های زیر  اقدام نمایند:

5/5
انجام پروژه safe سیف

تعریف کوتاهی از نرم افزار SAFE (سیف)

نرم افزار SAFE علاوه بر توانایی طراحی اسلب و پیک های مختلف، می تواند طیف گسترده ای از اسلب ها را تجزیه و تحلیل و طراحی نماید (یک اسلب جانبی، یک اسلب با کتیبه، یک اسلب دو طرفه با یک پرتو، یک اسلب با پرتو، و …) و Pipi پیچیده است.

نرم افزار SAFE با استفاده از نظریه های جدید و پیشرفت های علمی جدید بر اساس رابطه بین تیرهای خمشی استفاده می شود. نرم افزار امن قادر به انجام بخش های مختلف مهندسی فرایند از طراحی اصلی تا جزئیات، تجزیه و تحلیل طراحی برای رسیدگی به نقص ها و بهینه سازی در مدل است.

جدیدترین نسخه موجود در بازار نرم افزار Safe، نسخه 2016 می باشد. این نسخه تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی داشته است. محیط امنیتی نرم افزار به طور چشمگیری تغییر کرده است. علاوه بر بهبود گرافیک، نحوه ساخت مدل و معرفی مشخصات و بار نیز تغییر کرده است. مهمترین تغییرات در نرم افزار SAFE، توانایی اضافه شده برای تجزیه و تحلیل و طراحی پرتوها و اسلبها است.

در نرم افزار Safe، همچنین می توان جزئیات را در قالب یک نقشه ارائه کرد، اما با توجه به این که اصول نقشه برداری از کشور به کشور متفاوت است، این ویژگی برای ارائه نقشه های اجرایی در ایران به طور گسترده ای در دسترس نیست. در این آموزش برای تدریس آخرین نرم افزار Safe استفاده می شود تا دانش آموزان و مهندسان عمران از امتحانات برای استفاده از آخرین نرم افزار Safe برای تحقیق و ارائه مقالات مأموریت استفاده کنند.

هزینه سفارش انجام پروژه SAFE (سیف) چقدر می باشد؟

انجام پروژه SAFE (سیف)  توسط مجریان  مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد هزینه  انجام پروژه SAFE (سیف) با توجه به حجم پروژه و مدت زمان درخواستی متقاضی متفاوت می باشد متقاضیان گرامی برای اطلاع از هزینه انجام پروژه SAFE (سیف) می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند سپس کارشناسان پس از بررسی پروژه مربوطه اعلام هزینه می نمایند.

انجام پروژه بانرم افزار سیف

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه SAFE (سیف) بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های SAFE (سیف) با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید