پرش به محتوا

انجام پروژه SAP سپ

تحلیل استاتیکی و دینامیکی، تحلیل P-DELTA، تحلیل خطی و غیر خطی شامل تحلیل لرزه‌ای،المان های غیرخطی فنر و اتصال (LINK AND SPRING)، تحلیل بار متحرک کامیون،پله و انجام پروژه درخواستی شما با نرم افزار سپ و … توسط پروژه سرا

انجام پروژه SAP سپ

انجام پروژه SAP سپ توسط مجریان و محققین در پروژه سرا انجام می گیرد. سفارش پروژه ی شما پس از ثبت بررسی می گردد و سپس توسط گروه متخصصان پروژه سرا انجام شده و به شما تحویل داده خواهد شد.

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

5/5

پروژه های قابل انجام با نرم افزار سپ در پروژه سرا:

انجام پروژه سپ

تعریف کوتاهی از نرم افزار SAP سپ:

این نرم‌افزار تمامی نیازهای لازم را برای طراح یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. 

به طور کلی برنامه SAP2000، نرم افزای برای همه مهندسان و هر پروژه ایی است. اما به این نکته توجه داشته باشید که نرم افزار SAP برخلاف Etabs نمی تواند دیوار برشی را طراحی کند، هر چند که قادر به تحلیل آن هست. 

SAP2000 قابلیت آن را دارد که قاب بتنی ایستا، کوچک و ساده ۲D را تحلیل کند. همچنین قاب های بزرگ و پیچیده ۳D را به شکل تحلیل های پویا و غیرخطی ارائه می دهد.

هزینه سفارش انجام پروژه SAP سپ چقدر می باشد؟

انجام پروژه SAP سپ توسط مجریان مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد, قیمت انجام پروژه SAp سپ با توجه به حجم پروژه و مدت زمان درخواستی متقاضی متفاوت می باشد, متقاضیان گرامی برای اطلاع از هزینه انجام پروژهSAP سپ می توانند, با کارشناسان ما در ارتباط باشند, سپس کارشناسان پس از بررسی پروژه مربوطه اعلام هزینه می نمایند.

انجام پروژه با نرم افزار سپ

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه SAP (سپ) بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های SAP (سپ) با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید