پرش به محتوا

انجام ترجمه آلمانی

انجام ترجمه آلمانی: ترجمه کتاب به زبان آلمانی، ترجمه مقاله و انجام ترجمه ی مد نظر شما به زبان المانی و بالعکس در پروژه سرا با قیمت بسیار مناسب

ترجمه آلمانی

ترجمه متون آلمانی به فارسی یا فارسی به آلمانی و ترجمه مقالات آلمانی به فارسی و یا به هر زبان دیگر نیاز به مترجمی ماهر دارد تا بتواند تمامی جوانب متن را در نظر بگیرد و به خوبی ترجمه را انجام دهد از این رو پروژه سرا کادری از این مترجمین آلمانی را گرد هم آورده که آماده ی ارائه ی ترجمه آلمانی به هر زبانی دیگر و بالعکس می باشند.

معرفی زبان آلمانی

در زبان آلمانی که یکی از زبان های روز زنده دنیا محسوب می شود هنوز هم می توان دید که به ویژگی های دستوری و واژه ها احترام می گذارد .

و  قواعد و قوانین دستوری را در زبان خود همچنان نگه داشته است مانند پیشوندها و پسوندها و جنسیت ها و جایگاه صفت و موصوف و … در کل می توان گفت که زبان آلمانی هم اکنون نسبت به زبان انگلیسی و فرانسوی تغییری نداشته است این در حالی است که زبان انگلیسی و فرانسوی نسبت به گذشته ی خود ساده تر شده است.

5/5
ترجمه متون آلمانی

کیفیت ترجمه آلمانی در پروژه سرا چگونه می باشد؟

پروژه سرا در کادر ترجمه خود مترجمانی با سابقه کاری بالا و حرفه ای را گرد هم آورده و ترجمه ای با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را رائه می دهد، همچنین جهت ترجمه آلمانی خود گارانتی تضمین کیفیت نیز دارد، در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین پروژه سرا هزینه برگشت داده می شود.

هزینه انجام ترجمه آلمانی در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه ترجمه آلمانی با توجه به حجم سفارش و کیفیت مد نظر، متفاوت می باشد می توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت ترجمه آلمانی با کارشناسان ما در ارتباط شوید، کارشناسان پس از بررسی پروژه مدنظرتان، هزینه را اعلام می نمایند.

از دیگر خدمات ترجمه ی پروژه سرا:

انجام ترجمه درسی

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام ترجمه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام ترجمه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد.
  • لذا شما حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید