پرش به محتوا

رنگبندی سایت های قالب آماده

رنگبندی سایت های قالب آماده

رنگبندی سایت های قالب آماده| هنگام ورود به سایت اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند رنگ بندی سایت است. یکی از نکات مهم و بسیار کاربردی در طراحی سایت، انتخاب طرح رنگ متناسب می باشد. اما این کار معمولا کمی دشوار است.

انتخاب رنگ در طراحی فرآیندی سخت و زمان‌گیر است که اغلب به حوصله و دقت زیادی نیاز دارد.برخی افراد این انتخاب را تنها برای زیبایی می دانند، اما اینگونه نیست. رنگ ها تاثیر بسیاری بر احساسات بیننده می گذارند.

انتخاب و استفاده از یک ترکیب رنگ مناسب نه تنها بازدیدکنندگان را از طریق بصری به سایت شما جذب می کنند؛ بلکه عکس العمل آنها را درمورد فروش و معاوضه از وب سایت شما افزایش خواهند داد.

آن دسته از افرادی که تمایل دارند گرافیک و رنگ بندی سایت های قالب آماده خود را تغییر دهند، می توانند این کار را به گرافیست های ممتاز پروژه سرا  بسپارند تا در زمانی کوتاه زیباترین و مناسب ترین رنگ بندی را برای طراحی سایت آنها در نظر بگیرند.

5/5

سفارش رنگ بندی سایتهای قالب آماده به پروژه سرا:

متقاضیان گرامی می توانید سفارش انجام رنگبندی سایت های قالب آماده خود را به گرافیست های ممتاز و مجرب و خوش سلیقه پروژه سرا بسپارند.

کافیست سفارش انجام رنگبندی سایت های قالب آماده خود را توسط راه های ارتباطی ذکر شده ثبت نمایند؛ کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود و مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه خواهند داد.

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

رنگبندی سایت های قالب آماده

راهنمای انتخاب رنگ برای طراحی و ترکیب آن جهت(رنگبندی سایت های قالب آماده)

قواعد زیادی در انتخاب رنگ سایت (رنگبندی سایت های قالب آماده)دخیل هستند. پس از گذراندن همه این قوانین و انتخاب رنگ مورد نظر؛ نیاز به آن دارید که رنگ های مکمل این رنگ را نیز بیابید تا با استفاده از انها سایت را از حالت یکنواختی خارج کرده و به رنگ اصلی هم جلوه ببخشید.

وقتی نگاهی به کل پروسه انتخاب رنگ سایت بیاندازید متوجه خواهید شد که نه تنها کار ساده ای به نظر نمی رسد بلکه بسیار زمان بر هم خواهد بود.

 انتخاب رنگ یکی از مهمترین گام‌هایی است که هنگام طراحی باید به آن توجه کنید. آشنایی با روانشناسی رنگ از مهم‌ترین چیزهایی است که باید هنگام طراحی به آن توجه کنید.هر رنگ یک پیغام خاص را به چشم بیننده ارسال می کند.

چگونه ترکیب رنگ مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنیم؟

یکی از نکات مهم و بسیار کاربردی در طراحی سایت، انتخاب طرح رنگ متناسب می باشد. اما این کار معمولا کمی دشوار است, می توانند این کار را به گرافیست های ممتاز پروژه سرا بسپارید تا در زمانی کوتاه زیباترین و مناسب ترین رنگ بندی را برای طراحی سایتتان در نظر بگیرند.

هزینه رنگبندی سایت های قالب آماده توسط پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه رنگبندی سایت های قالب آماده توسط کارشناسان پروژه سرا بررسی و سپس اعلام هزینه خواهد شد.

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام رنگبندی سایت های قالب آماده بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه متفاوت میباشد که پس از بررسی توسط کارشناسان تعیین هزینه می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید