پرش به محتوا

ساخت ربات تلگرام توسط برنامه نویسان مجرب پروژه سرا با کیفیت بالا

ساخت ربات تلگرام

تلگرام به دلیل امکانات و قابلیت‌های بسیار عالی، اپلیکیشنی محبوب و پر طرفدار در میان افراد دنیا است و اکثر افراد از این برنامه در تلفن های همراه خود استفاده می نمایند.

ربات تلگرام ارائه دهنده هر نوع خدمات بر مبنای دستوراتی که برای آنها تعریف شده است، می باشند و بسیار کارآمد هستند. ساخت ربات تلگرام و استفاده از ربات‌ها برای موارد مختلف است، این ربات ها قادر به انجام هرگونه عملیاتی در این فضا از قبیل آموزش،‌ بازی، جستجو، پخش،‌ اتصال، ادغام با سایر سرویس‌ها، محدودیت ارسال پیام در گروه…هستند.

در دنیایی که همه کسب و کارها به نحوی با تلگرام در ارتباط هستند ساخت ربات ساده تلگرام، ساخت ربات مدیریت کانال و ساخت ربات مدیریت گروه تلگرام می تواند بسیار برای صاحبان کسب و کار مفید باشد.

ساخت ربات تلگرام پیشرفته توسط برنامه نویسان مجرب و حرفه ای پروژه سرا متناسب با نیاز شما با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت

سفارش ساخت ربات تلگرام خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5
ساخت ربات تلگرام

کاربرد های ربات تلگرام:

ربات های تلگرام را می توان به روشهای مختلف ساخت، تنوع کار ربات بستگی به نحوه ساخت و کد نویسی های به کاربرده شده در آن دارد. ربات ها به کمک نرم افزارهای مختلف دستورات موردنظر کاربر را اجرا می‌کنند.

مهم‌ترین کاربردهای ربات‌ها در تلگرام به صورت زیر هستند:

  • ارتباط بهینه با وب سایت:

یک سایت می تواند فعالیت‌ها و خدمات مختلفی را به کاربران ارائه دهد. استفاده از ربات به شما کمک می‌کند این خدمات را به صورت ساده‌تر و کوتاه‌تر از طریق ربات در اختیار کاربران قرار دهید.

  • معرفی کسب‌وکار: 

یکی دیگر از مزیت‌های ربات معرفی فعالیت و کسب‌وکار شما به کاربران است. از طریق ربات می‌توانید کالاها و خدمات خود را دسته بندی کرده و برای مخاطبان ارسال کنید.

  • ساخت بازی‌های ساده: 

از آنجایی که ربات‌ها به سرعت به درخواست کاربران پاسخ می‌دهند، می‌توان به کمک آن‌ها بازی‌های ساده و برخی از بازی‌های فکری را ایجاد کرد.

  • طراحی ابزارهای کاربردی:

همان‌طور که گفته شد ربات‌ها کاربردهای بسیار متنوعی دارند. اخبار و اطلاعات هواشناسی، اخبار تفریحی و … ازجمله ربات‌های ساخته شده در این زمینه هستند.

چگونه در تلگرام ربات بسازیم؟

۱. ورود به BotFather:

با جست‌وجوی Botfather در قسمت جست‌وجوی تلگرام، وارد ربات شوید و استارت را بزنید.

۲. شروع ساخت ربات

با زدن دکمه‌ی استارت، BotFather تمامی دستورهای خود اعم از ساخت ربات جدید، ویرایش ربات قدیمی (اگر قبلا رباتی ساخته‌اید)، تنظیمات ربات، و قسمت ربات‌های بازی را به شما نمایش می‌دهد. شما باید برای ساخت یک ربات جدید روی /newbot کلیک کنید.

۳. انتخاب نام ربات

پس از زدن /newbot از شما خواسته می‌شود نامی برای ربات خود انتخاب کنید. این نام را بنویسید و ارسال کنید.

۴. انتخاب نام کاربری ربات

پس از ارسال نام از شما خواسته می‌شود یک نام کاربری برای ربات خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این نام کاربری نباید از کاراکترهای غیرمجاز استفاده کنید و باید این نام به کلمه‌ی Bot یا Robot ختم شود؛ مثلا ChetorBot یا ChetorRobot. پس از نوشتن نام کاربری آن‌ را ارسال کنید، درصورتی‌که این نام کاربری قابل قبول باشد به مرحله‌ی بعد می‌روید، در غیر این صورت از شما خواسته می‌شود نام کاربری دیگری را انتخاب کنید.

۵. ساخت ربات تلگرام و نمایش توکن

در این قسمت ربات شما در BotFather ساخته شده و توکن (Token) آن برای شما نمایش داده می‌شود.

۶. فعال سازی ربات شما

تا این قسمت شما توانسته‌اید یک ربات بسازید. اما این ربات نه دستوری می‌گیرد و نه دستوری را انجام می‌دهد. شما برای فعال‌سازی ربات‌تان نیاز به برنامه‌ریزی آن دارید. ما در اینجا برای برنامه‌ریزی ربات‌مان، از ربات ManyBot استفاده می‌کنیم. توجه داشته باشید هم روش‌ها و هم ربات‌های دیگری هستند که بتوانند این برنامه‌ریزی را انجام دهند، اما ما در اینجا قصد داریم به ساده‌ترین شکل ممکن، طریقه‌ی ساخت یک ربات ساده را به شما آموزش بدهیم.

۷. وارد ربات manybot شوید

ربات را با اسم manybot جست‌وجو کنید و پس از وارد شدن استارت را بزنید. اگر اولین بار است که از این ربات استفاده می‌کنید، پس از زدن Start شما می‌توانید زبان ربات را به فارسی تغییر بدهید. ساخت ربات جدید را بزنید. سپس از شما خواسته می‌شود که اگر رباتی نساخته‌اید، رباتی را ایجاد کنید. (از آنجایی که قبلا شما یک ربات در BotFather ایجاد کرده‌اید دیگر نیاز به انجام این کار نیست) دکمه‌ی «من API token را کپی کردم» را بزنید.

۸. توکن خود را برای ManyBot بفرستید

توکن ربات مورد نظر خود را از BotFather کپی کرده و در این مرحله برای manyboy ارسال کنید. توجه داشته باشید که نباید جز شما شخص دیگری به توکن ربات‌تان دسترسی داشته باشد.

۹. توضیح ربات خود را بنویسید

پس از تأیید توکن، از شما خواسته می‌شود که توضیح ربات خودتان را بنویسید. این پیام پس از زدن دکمه استارت توسط کاربر، برای او نمایش داده خواهد شد. توضیح را بنویسید و ارسال کنید. در صورت نداشتن تمایل برای نوشتن توضیح ربات، می‌توانید دکمه /skip را بزنید.

۱۰. پایان مراحل ساخت ربات

تبریک! شما توانستید یک ربات ساده برای خودتان بسازید. حال می‌توانید با اضافه کردن این ربات در گروه‌ها و کانال‌های دوستانه‌ی خود، دوستان‌تان را غافلگیر کنید.

ارائه ی انواع خدمات و ساخت رباتهای تلگرامی توسط پروژه سرا

ربات تلگرام تبلیغاتی

این ربات قابلیت معرفی و تبلیغ هدفمند کالا و خدمات شما را به کاربران مختلف تلگرام در گروه ها به صورت هدفمند فراهم میکند.اگر شما هم برای کسب و کار یا سایت  خود به دنبال یک روش تبلیغاتی فوق العاده هستید بهترین گزینه استفاده از ربات می باشد. رباتها قادرند توسط کاربران در گروهها و کانالها منتشر شوند و شما را به همه معرفی کنند.

ربات تلگرام  آموزشی

مدیریت یک مجموعه آموزشی از قبیل ثبت نام، دسترسی به دروس ، مشاهده نمرات، دسترسی به کلاس، ارتباط با اساتید و…. از قبیل ربات آموزشی می باشد.

ربات تلگرام نظرسنجی و مسابقه

با استفاده از این ربات امکان برگزاری نظرسنجی های پیشرفته و مسابقه ها به همراه نمودارهای آماری و تحلیلی را خواهید داشت.با استفاده از این ربات قادر خواهید بود تا در تلگرام پست های با قابلیت لایک کردن ارسال کنید و به این صورت از پست های ارسالی خود در گروه یا کانال فیدبک دریافت کنید

ربات تلگرام اختصاصی

در صورتی که مایل به ساخت ربات تلگرام ویژه خود بصورت سفارشی می باشید بهترین انتخاب، ربات تلگرام اختصاصی می باشد.

ربات تلگرام ارتباط با مشتری

توسط این ربات میتوانید به صورت بهینه و هدفمند در بستر تلگرام خدمات خود را برای مشتریان ارائه نمایید.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام ساخت ربات تلگرام بر اساس نوع ربات مورد نظر متفاوت می باشد.در پروژه سرا ساخت ربات تلگرام با تعرفه بسیار مناسب انجام می پذیرد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما به حساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)
لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید