پرش به محتوا

ساخت ماکت

 ساخت ماکت معماری،شهرسازی ،تبلیغاتی و.. با قیمت مناسب توسط پروژه سرا

ساخت ماکت

سفارش، اجرا و ساخت ماکت های معماری، ماکت های صنعتی، معماری داخلی، بناهای تاریخی و سنتی، سازه و استراکچر، شهر سازی، عمرانی، ویلا، ماکت مجتمع های مسکونی اداری تجاری ورزشی تفریحی فرهنگی و گردشگری، ماکت کارخانه ها، پل سازی، تصفیه خانه ها، سد سازی و رودخانه ای، نمایشگاهی، سایت و لند اسکیپ، توپوگرافی،

روستایی و مراتع، راهسازی و جاده ای، برش، سینمایی و ماکت های تبلیغاتی در گروه ماکت سازی پروژه سرا با هزینه مناسب قابل انجام می باشد.

سفارش ساخت ماکت خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت کنید:

5/5
ساخت ماکت

ماکت های تبلیغاتی

ماکت های تبلیغاتی اجسامی شبیه سازی شده هستند که طرحی فانتزی دارند و دقیقا شباهتی با طرح اصلی خواهند داشت معمولا از نظر حجم و سایز بزرگتر از طرح اصلی می باشد در مواردی هم به سفارش مشتری می تواند  برابر یا کوچکتر از کالای اصلی باشد.

ماکت های تبلیغاتی از نظر نوع ماکت ها به دو گروه اصلی تقسیم بندی می شوند. ماکت های پیش ساخته و ماکت های سفارشی.

جنس ماکت های تبلیغاتی چیست؟

ماکت های تبلیغاتی اشکال مختلف و کاربردهای مختلفی دارند که بسته به نوع کاربرد آن جنس ماکت تعیین می شود. مثلا بیلبوردها که همیشه در فضای باز و در مقابل نور شدید خورشید از طرفی زیر برف و باران هستند بدون شک باید از موادی ساخته شده باشند که در هرگونه شرایط جوی مقاومت قابل توجهی را از خود نشان دهند.

اما ماکت های حجمی بسته به نوع کاربرد و فضایی که قرار است قرار گرفته شود در نمونه های فلزی، چوبی، پلاستیکی و مقوایی ساخته می شوند.هر یک از مواد نام برده شده مزایا و معایبی را به همراه دارند اما اغلب ماکت های پلاستیکی بیشترین مقاومت و بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است. 

چگونه ساخت ماکت معماریم را سفارش دهم؟

گروه ماکت سازی پروژه سرا توانایی ساخت انواع ماکت های معماری، معماری داخلی، شهرسازی، انواع ماکت های تبلیغاتی و… در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ با انواع متریال ها انجام پذیر می باشد، کافیست سفارش ساخت ماکت خود را به پروژه سرا ثبت نمایید.

هزینه ساخت ماکت در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه ساخت ماکت بسته به نوع ماکت، ابعاد ، متریال و .. متفاوت می باشد در پروژه سرا ساخت ماکت با هزینه بسیار مناسب انجام می پذیرد. برای اطلاع از هزینه ساخت ماکت کافیست پروژه مد نظرتان را به کارشناسان ما ارسال نمایید پس از بررسی پروژه توسط کارشناس مربوطه اعلام هزینه می گردد.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید