پرش به محتوا

سفارش انجام خلاصه نویسی

سفارش انجام خلاصه نویسی

سفارش انجام خلاصه نویسی کتاب، جزوه، مقاله و صوت کلاس

سفارش انجام خلاصه نویسی کتاب، مقاله، جزوه و صوت کلاس

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خلاصه نویسی کتاب جزوه، مقاله و فایل های صوتی خود به علت نداشتن زمان کافی یا به هر دلیلی می باشید؛ پروژه سرا با به کار گیری کارشناسان متخصص با تجربه کافی و مسلط بودن به قوائد دروس مربوطه آماده پذیرش سفارش انجام خلاصه نویسی کتاب، جزوه، مقاله و…در همه موضوعات و در همه زبانها با بهترین دقت و کیفیت شما همراهان گرامی می باشد.

سفارش انجام خلاصه نویسی کتاب، مقاله، جزوه و صوت کلاس خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5

خدمات پروژه سرا در زمینه سفارش انجام خلاصه نویسی:

خلاصه نویسی کتاب

خلاصه نویسی مقاله و جزوه

خلاصه نویسی صوت کلاس

سفارش انجام خلاصه نویسی کتاب:

در اکثر دروس دانشاهی و در طول دوران تحصیل خلاصه نویسی کتاب و مطالعه آن کتابها در امتحانات بسیار کمک کننده هستند.

تلخیص یا خلاصه نویسی می‌تواند بسیار در روند پیشرفت و یادگیری مفید باشد

به طور معمول خلاصه‌نویسی یک پنجم تا یک ششم محتوا و متن اصلی یک کتاب است. اگر حجم تلخیص شده یک سوم هم باشد به عنوان خلاصه نویسی در نظر گرفته می‌شود اما میزان بیشتری مانند نصف شدن محتوا قابل پذیرش نیست.

 تمامی مفاهیم و نکات کلیدی یک کتاب یا محتوا نیاز است که در خلاصه نویسی حضور داشته باشند. در کنار این موارد این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که حوزه های مختلف نیز مانند کتب رشته حقوق با کتب رشته شیمی دارای روند و شرایط و قوانین متفاوتی هستند.

سفارش انجام خلاصه نویسی مقاله :

انواع خلاصه نویسی مقاله:

خلاصه کردن مقاله انگلیسی
خلاصه کردن مقاله فارسی

خلاصه کردن مقاله چیست ؟

یک مقاله نتیجه سال ها کار پژوهشی و علمی یک نویسنده می باشد. ولی خلاصه کردن مقاله، چکیده یک مطلب علمی می باشد که می توانید با خواندن مطلب کوتاه از آن به صورت کامل در روند نحوه نوشتن مقاله قرار بگیرید.

بسیاری از مقالات به دلیل طولانی بودن متن و همچنین تخصصی بودن نیاز به خلاصه نویسی دارند هدف از خلاصه نویسی مقاله تبدیل آن به یک متن قابل فهم برای کاربر می باشد.

مقاله خلاصه نویسی شده به معنای داشتن تمامی اطلاعات همان مقاله اصلی می باشد ولی نویسنده، آن را به صورت یک ساختار روان و قابل درک درمی آورد. که به آسانی قابل ارئه می باشد.

نوع خلاصه کردن مقاله به هنر خلاصه نویس آن باز می گردد که چطور بتواند با کمترین متن بهترین محتوا را به کاربر انتقال دهد.

سفارش انجام خلاصه نویسی جزوه:

خلاصه نویسی جزوه برای افرادی که می خواند بر درس و موضوع واقف شوند و آن درس برایش اهمیت بسیاری دارد از خلاصه نویسی کتاب و جزوه استفاده می شود.خلاصه نویسی به دانش آموز کمک می کند تا خواندن درس به طور کامل تثبیت شود.همچنین افرادی که فرصت کافی برای انجام مطالعه دروس و کتابهای پر حجم و سنگین ندارند زیرا جهت مطالعه آنها باید زمان بسیاری را صرف نماید، زمانبر بودن یکی از مشکلات مطالعه کلیه مطالب کتابها است، هم می توانند از خلاصه نویسی کتاب استفاده نمایند .

مزایای خلاصه‌نویسی کنکور:

 • مرور تمامی درس‌ها با استفاده از خلاصه‌نویسی آسان‌تر می‌شود.
 • یادگیری بهتر و راحت‌تر صورت می‌گیرد.
 • دیگر نیازی نیست مجدد سراغ کتاب بروید و تمامی مطالب را از اول مرور کنید.مطالعه ی خلاصه ها کفایت میکند
 • دقت داوطلب حین مطالعه خلاصه‌نویسی افزایش می‌یابد.
 • می‌توانید قبل از کنکور یا شب امتحان، خلاصه‌نویسی‌های خود را بدون استرس مطالعه کنید.
 • حجم خلاصه‌نویسی در مقایسه با مطالب کتاب بسیار کمتر است.
 • خلاصه نویسی برای جمع بندی کنکور اهمیت بسیار زیادی دارد و نقش مهم در جمع‌بندی نهایی را ایفا می‌کند.

 

سفارش انجام خلاصه نویسی وویس کلاس و فایلهای صوتی

خلاصه نویسی دروس در صورت داشتن تجربه کافی در زمینه خلاصه نویسی و مسلط بودن به دروس مربوطه ای که دربرگیرنده نکات مهم باشند و از توضیحات اضافی دوری شده باشد و انتقال درست نکات مهم مفاهیم به درستی انجام شده باشد، تاثیر مثبت دارد.

خلاصه نویسی با حذف مطالب اضافی و افزایش تمرکز برروی موضوعات اصلی سبب می شود این روش را بهترین روش یادگیری مطالب بدانیم در پروژه سرا با گرد هم آوردن کارشناسان رشته های مختلف مسلط به اصول خلاصه نویسی با تجربه و آشنا و توانمند در انتقال مفاهیم به صورت خلاصه نویسی توانسته است تا در عرصه ی خلاصه نویسی خدمت ارزنده ای را ارائه دهد.

نکات لازم برای خلاصه نویسی دروس حفظیاتی

 1.  باید کل هر فصل یا گفتار را با دقت بخوانید.
 2. مطالب اساسی و مهم را به شکلی برجسته مشخص سازید.
 3. سپس نکات مشخص‌شده را در یک دفتر جداگانه یادداشت کنید.
 4.  اگر بتوانید هر ده صفحه مطلب را تقریباً در یک صفحه خلاصه کنید به هدف خود رسیده‌اید .

چطور متنی را خلاصه نویسی کنیم؟

 1. کل متن را با دقت بخوانید. یک خلاصه نویسی خوب و صحیح نیازمند این است که ابتدا شما با تمام اجزای موجود در منبع آشنا باشید تا بتوانید نکات کلیدی آن را بیرون بکشید.
 2. موضوع و تم اصلی متن را شناسایی کنید.
 3. درباره مهم­ ترین نظریه ها فکرکنید و نکات اصلی که باید در خلاصه نویسی شما به اشتراک گذاشته شود را شناسایی کنید. در صورت لزوم آنها را یادداشت کنید.
 4. نکات اصلی یادداشت شده را با کلمات خودتان بازنویسی کنید.
 5. متن نوشته شده را بازخوانی کنید و مطمئن شوید که خیلی شبیه به متن اصلی نوشته نشده باشد. در صورت لزوم جملات و کلماتی که نیاز به تغییر دارند را تغییر دهید.

 

چطور منابع را حین خلاصه نویسی ذکر کنیم؟

منبع خود را خیلی سریع معرفی کنید. همانطور که در دو مثال پیش متوجه شدید، منبعی که اطلاعات از آن استخراج و خلاصه نویسی شده باید خیلی سریع ذکر شود. این به خواننده شما این اجازه را می ­دهد تا درباره منبع اصلی که متن شما از آن خلاصه نویسی شده اطلاعات کسب کند.

چگونه برای مقاله ام خلاصه نویسی انجام دهم یا برای انجام خلاصه نویسی مطمئن انجام آنرا به کجا بسپارم؟

خلاصه نویسی دروس به شرط داشتن تجربه کافی و مسلط بودن به قوائد دروس مربوطه، با حذف مطالب اضافی و افزایش تمرکز بر روی موضوعات اصلی، انتقال درست نکات مهم، مفاهیم می تواند بسیار تاثیر گزار باشد.و برای اطمینان باید این کار را به متخصص آن سپرد

هزینه انجام خلاصه نویسی مقاله توسط پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه انجام خلاصه نویسی با توجه به موضوع مقاله و میزان حجم آن متغییر می باشد برای اطلاع از هزینه دقیق خلاصه نویسیتان کافیست با کارشناسان ما در ارتباط شوید و کارشناسان پس از بررسی هزینه را اعلام می نمایند

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام خلاصه نویسی بر اساس موضوع و حجم مطلب، تخصص، می تواند متفاوت باشد .ابتدا باید توسط کارشناس بررسی شود سپس اعلام هزینه می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام خلاصه بردری با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما به حساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)
لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید