پرش به محتوا

سفارش انجام نوشتن کاور لتر Cover Letter

نگارش کاور لتر Cover Letter توسط مشاوران و کارشناسان مجرب و حرفه ای پروژه سرا 

نگارش کاور لتر Cover Letter

کاور لتر Cover Letter توضیحی برای توانایی های متقاضی بر اساس سوابق تحصیلی و عملی به همراه دلایلی جهت مناسب بودن شما در یک موقعیت تحصیلی است. 

کاور لتر به نوشته ای گفته می شود که هنگام درخواست کاری یا تحصیلی به همراه رزومه ی شخص به کمیته مورد پذیرش ارسال می گردد و می توانید تا هرگونه شرایط خاص و غیرعادی در رزومه مانند مطلوب نبودن نمرات در کارنامه تحصیلی و مقاطع تحصیلی و …را شرح داده و در این زمینه شفاف سازی نماید، و چون قبل از رزومه مطالعه و بررسی می گردد و اولین گام در بررسی صلاحیت متقاضیان است از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند نظر مثبت کمیت مورد پذیرش را برانگیزد و آنها را ترغیب به خواندن رزومه تان کند.

 سفارش نوشتن کاور لتر Cover Letter حرفه ای توسط متخصصان و مشاوران مجرب و زبده پروژه سرا با  کیفیت بالا انجام می پذیرد.

جهت سفارش نوشتن کاور لتر Cover Letter حرفه ای خود به پروژه سرا می توانید از طریق یکی از راه های زیر، درخواست خود را ثبت نمایید:

5/5
5/5
نوشتن کاور لتر

نکات مهم در نگارش کاورلتر Cover Letter:

کاورلتر Cover Letter به عنوان تشریح رزومه و یا سابقه کاری و تحصیلی  ارسال می شود و توضیحی در جهت قانع نمودن کمیته پذیرش است که متقاضی را مناسب ترین فرد برای موقعیت کاری یا تحصیلی موجود معرفی نماید.

ساختار Cover Letter به صورت متن توضیحی بوده و در چند پاراگراف خلاصه می‌گردد و نباید بیشتر از دو صفحه باشد.

البته بخاطر داشته باشید که یک کاورلتر مکمل رزومه شماست پس آنچه را که در رزومه خود ذکر کرده اید، دوباره در کاور لتر تکرار ننمایید. 

در نوشتن کاور لتر یا نامه پوششی حاشیه‌‌های صفحه بیش از یک اینچ نباشد و از بکار بردن فونت های کوچکتر از 11 هم پرهیز کنید .

 • در نوشتن کاور لتر از سبک نامه های اداری استفاده نمایید.
 • در نوشتن کاور لتر از سبک بلوک قابل قبول با متن و حاشیه در سمت چپ نوشته ها استفاده کنید.

راهنمای نوشتن یک کاور لتر Cover Letter:

معرفی:

در این بخش:مشخص کنید که چرا شما به آن موقعیت و سازمان خاص علاقه مند هستید.

 •  مشخصات فردی، وضعیت فعلی تحصیلی و کاری (موقعیت شغلی شما در حال حاضر چیست؟) زمینه‌ها و تخصص‌های تحقیقاتی (تخصص‌ها و زمینه‌های تحقیقاتی و نقش اصلی شما در این حوزه چیست؟  به‌اختصار و مفید توضیح می‌دهد. توصیه می‌شود در قسمت معرفی، شایستگی‌های دریافت فرصت تحصیلی (چطور می‌توانید اثبات کنید که شما مناسب‌ترین فردی برای این موقعیت هستید) نشان داده شود.

 • نامه پوششی باید خلاصه، مختصر و مفید باشد. استخدام‌کنندگان رزومه‌ها و معرفی‌نامه‌های زیادی را بررسی می‌کنند و وجود جملات و کلمات همیشگی آنها را خسته خواهد کرد.
 • پایان نامه

  یکی از دشوارترین بخش‌های Cover Letter شما پاراگراف مربوط به پایان‌نامه می‌باشد. چرا که در بسیاری موارد متقاضی مجبور اس پیش از دفاع از پایان‌نامه، Cover Letter خود را آماده کند.

  این موضوع ممکن است در رابطه با جزییات پایان‌نامه، متدولوژی به کار رفته و یا تاریخ دفاع شرایط مبهمی را ایجاد نماید. از این رو برای نوشتن این پاراگراف سعی کنید برای هر بخش از پایان‌نامه خود یک جمله اختصاص دهید، و چندین بار این بخش را بازنویسی کنید تا به متنی مناسب، پیوسته و تاثیر گذار دست یابید.

   هر چند متن شما باید رسمی و علمی باشد اما توجه کنید که تمام اعضای هیئت بررسی لزوما در حیطه تخصصی شما مشغول به فعالیت نمی‌باشند، از این رو در کنار لحن علمی، سعی کنید توضیحات را از لحاظ فهم ساده و شفاف بیان نمایید.

  حوزه تحقیقات در این پاراگراف به حیطه‌های مرتبط با موضوع پایان‌نامه و همچنین موقعیت ارائه شده خواهد پرداخت. مقالات، کتب و یا همایش‌هایی را که در گذشته در این زمینه داشته‌اید و موفقیت‌هایی همچون برگزیده شدن در همایش‌های علمی، دریافت بورسیه و جوایز و یا تقدیر در زمینه علمی مرتبط در حوزه تحقیقات را ذکر نمایید؛

  همچنین به آینده تحقیقاتی خود نیز بیندیشید، زیرا باید کلیاتی از آینده تحقیقاتی خود در پنج و یا شش سال پیش رو را نیز با توجه به علایق، سابقه و همچنین چهارچوب‌های موقعیت ارائه شده را نیز مشخص نمایید.

  سوابق تدریس

  در این قسمت توصیه می‌شود تمامی سوابق تدریس، حوزه‌های تدریس و همچنین نحوه و فلسفه تدریس را در یک یا دو پاراگراف به‌صورت کامل و جامع توضیح بدهید.

  ارائه اطلاعات درزمینه سوابق تدریس کمک شایانی به دریافت بورسیه تحصیلی و کمک‌هزینه‌های تحصیلی به عنوان TA  می‌کند. بنابراین اگر در برخی موارد توانایی خاصی در تدریس بعضی از دروس دارید، حتماً ذکر کنید.

   
   

  سابقه کاری

  درج سابقه کاری شما شاید با Cover Letter همخوانی نداشته باشد اما آگاهی هیئت داوران از توانایی‌های کاری شما خارج از حیطه کاری می‌تواند به شناخت شخصیت شما و نحوه تعامل شما با گروه کمک نماید، پس در اینجا تنها به مواردی بپردازید که شما را به عنوان فرد مفیدی در گروه با توانایی تعامل و انجام اموری فراتر از تحقیق نشان می‌دهد.

   

  نتیجه گیری

   

  این قسمت، بخش پایانی کاورلتر است. سعی کنید با یک جمع‌بندی کوتاه از کل موضوع، نامه را تمام کنید.متن Cover Letter را بدون هر گونه تملق اضافی تمام کنید، اگر وب‌سایت شخصی دارید، برای دسترسی به پروفایل آنلاین، حتماً در این بخش معرفی کنید.

چگونه کاور لتر بنویسیم؟

راهنمای نوشتن یک کاور لتر Cover Letter در سایت قرار دهده شده است که برای نگارش کاور لتر توسط خودتان می تواند بسیار کمک کننده باشد؛ در صورت تمایل آموزش نگارش کاور لتر، توسط متخصصین در پروژه سرا امکان پذیر است؛ همچنین نگارش کاور لتر توسط متخصصین پروه سرا با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد. کافیست جهت درخواست هر یک از این موارد با کارشناسان پروژه سرا در تماس شوید، کارشناسان مشاوره لازم جهت انجام درخواستتان را خدمتتان ارائه خواهند داد.

هزینه نگارش کاور لتر در پروژه سرا به چه صورت می باشد؟

شروع هزینه نگارش کاور لتر در پروژه سرا از 300 هزار تومان و زمان ارائه آن از 3 الی 5 روز می باشد که بنا به درخواست مشتری می تواند زمان تحویل آن به صورت فوری نیز انجام گیرد.

دیگر خدمات ارائه شده توسط پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)
لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید