پرش به محتوا

سفارش نوشتن انگیزه نامه sop

نگارش انگیزه نامه sop توسط مشاوران و کارشناسان مجرب و حرفه ای پروژه سرا 

سفارش نوشتن انگیزه نامه sop

سفارش نوشتن انگیزه نامهsop توسط متخصصان و مشاوران مجرب و زبده پروژه سرا با  کیفیت بالا صورت می پذیرد.

انگیره نامه متن مهمی است که دانشگاه های خارج از کشور برای پذیرش (طی پروسه اپلای‌کردن) از دانشچویان می خواهند .

 انگیزه نامه ای که استاندارد، حرفه‌ای و کاملاً درست نوشته و تنظیم‌شده باشد، می‌تواند تأثیر زیادی در تصمیم‌گیری کمیته پذیرش داشته باشد و می تواند کمیته را برای پذیرش شما متقائد نماید. شما به عنوان متقاضی تحصیل در دانشگاه‌ های خارج از کشور، بسته به کیفیت و اثربخشی SoP خود، قادر به کسب امتیاز تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان خواهید بود.از این رو نباید اهمیت انگیزه نامه را دست کم گرفت و نگارش آن را به متخصصان زبده که برای این کار مهارت کافی دارند سپرد.

جهت سفارش نوشتن انگیزه نامهsop ی حرفه ای خود به پروژه سرا می توانید از طریق یکی از راه های زیر، درخواست خود را ثبت نمایید:

5/5
سفارش نوشتن انگیزه نامهsop

انگیزه نامه sop چیست؟

انگیزه نامه برای درخواست پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور یکی از مدارک بسیار مهم و ضروری می باشد. چرا که برای پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود علاوه بر مدرگ زبان و رزومه ی تحصیلی به انگیزه نامه sop نیاز دارید.

در انگیزه‌نامه همان‌طور که از نامش بر می‌آید باید دربارۀ:

شخصیتتان: بگویید که شما چه کسی هستید،

دیدگاه هایتان: چرا درخواست تحصیل به آن دانشگاه را داده اید، علایق علمی و انگیزه‌های شغلی‌تان چیست.

 اهدافتان : هدفتان از تحصیل در آن دانشگاه چیست و چه اهداف علمی در آینده دارید.

از مشاوران و کارشناسان زبده پروژه سرا انگیزه نامه ای تحویل بگیرید که پذیرشتان را تضمین می کند.

بخش های تشکیل ­دهنده یک انگیزه نامه sop:

معرفی:

در این بخش:

  • می‌توانید معرفی ای از شغل فعلی، رشته‌ی انتخابی و هدف‌تان از خودتان باشد.
  • توضیح مختصری در باره کشور و محل زندگی فعلیتان،درباره دانشگاه و رشته‌ایی که قرار است تحصیل کنید و دلیلتان برای انتخاب آن دانشگاه و رشته را بگویید.
  • از اهداف بلند مدت خود، اهداف شغلی و… خود صحبت نموده و آن را به رشته انتخابی تعریف شده در خط بالا ارتباط دهید.
  • معرفی شما باید مربوط به برنامه خاصی باشد که شما در حال اپلای برای آن هستید.

 پیشینه تحصیلی

درباره پیشینه تحصیلی خود پیرامون رشته‌ی انتخابی، سابقه تحصیلی دانشگاهی خود صحبت نمایید و در این راستا، بیان موفقیت‌های خود و نقاط قوت‌تان در تجربه‌های تحصیلی و اهدافتان برای آینده خود را هم ذکر نمایید. 

 پیشینه کاری

درباره پیشینه و سوابق کاری خود  در حوزه ی رشته‌ی انتخابی و اهدافتان برای آینده خود در زمینه شغلی و یا ارائه ایده و پروژه خودتان محدوده سابقه شغلی تا به الان خود صحبت نمایید و بیان موفقیت‌های خود و نقاط قوت‌تان در تجربه‌های شغلی هم بیان شود.

 بیان هدف فعلی‌تان

آنچه که مشخص است بنا بر ارسال انگیزه‌نامه و انتظار برای اخذ پذیرش از دانشگاه مد نظر، هدف و برنامه فعلی‌ تان تحصیلی می‌باشد. پس در این بخش مجددا درباره رشته‌ایی که میخواهید تحصیل کنید آن را بطور کامل معرفی کرده و درباره آن صحبت نمایید و سپس درباره اینکه چرا این رشته را انتخاب کرده‌اید کاملا شرح داده و به درستی این بحث را به مهارت‌ها، تجربیات و اهداف خود ربط دهید.

 بیان هدف‌تان برای آینده

آنچه که مشخص است پس از تحصیل، شما به نحوی وارد بازار کار خواهید شد؛ خواه این ورود می‌تواند از طریق استخدام نزد کارفرمایی دیگر و نشان دادن پیشرفت و افزایش مهارت‌ها و تجربیات خود در آن محیط باشد، یا از طریق کارآفرینی و اشتغال‌زایی خودتان یا خوداشتغالی باشد. پس در این بخش درباره این موارد صحبت کنید.

علت انتخاب این دانشگاه

در این بخش خیلی مهمه که کمیته بدونه دلایل شما از انتخاب دانشگاه مورد نظرتون چیست، دلایل بسیار دقیق و جزئی بیاورید، آگاهی از اعتبار و رتبه و کیفیت نظام آموزشی آن و حتی مزایای آن مانند امکانات، موقعیت مکانی آن و… صحبت نموده و بعد با لحنی پیچیده اما در عین سادگی، بیان نمایید که چرا و چگونه می‌توانید شایسته‌ی پذیرش در دانشگاه مد نظر بوده و در حین تحصیل خود در آنجا، برای خود، دانشگاه و دیگران مفید واقع باشید، ذکر تمایلتان به فعالیت‌ها و پروژه‌های علمی بصورت گروهی و میل به تعامل با دیگران می تواند تاثیر خوبی داشته باشد.

چگونه انگیزه نامه بنویسیم؟

برای نگارش انگیزه نامه توسط خودتان یک فرمت کلی درباره ی نوشتن انگیزه نامه در داخل سایت بیان شده است که می تواند بسیار کمک کننده باشد؛ در صورت تمایل آموزش نگارش انگیزه نامه، توسط متخصصین در پروژه سرا امکان پذیر است؛ همچنین نگارش انگیزه نامه توسط متخصصین پروه سرا با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد. کافیست جهت درخواست هر یک از این موارد با کارشناسان پروژه سرا در تماس شوید، کارشناسان مشاوره لازم جهت انجام درخواستتان را خدمتتان ارائه خواهند داد.

هزینه نگارش و زمان ارائه ی انگیزه نامه در پروژه سرا به چه صورت می باشد؟

هزینه نگارش انگیزه نامه در پروژه سرا 800 هزار تومان و زمان ارائه آن از 3 الی 5 روز می باشد که بنا به درخواست مشتری می تواند زمان تحویل آن به صورت فوری نیز انجام گیرد.

دیگر خدمات ارائه شده توسط پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)
لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید