پرش به محتوا

طراحی اسلاید شو

طراحی اسلاید شو ای متفاوت نوسط پروژه سرا

طراحی اسلاید شو

پروژه سرا با دارا بودن کادر گرافیکی متخصص با توجه به نیاز و حوزه ی کاریتان اسلاید شو ای خلاقانه و جذاب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی می نماید، کافیست :

طراحی اسلاید شو|سفارش انجام پروژه طراحی اسلایدشو خود را برای ما ارسال نمایید، کارشناسان پس از بررسی سفارش طراحی شما، با شما در ارتباط خواهند بود و مشاوره لازم جهت انجام  پروژه را خدمتتان ارائه خواهند داد.

سفارش طراحی اسلایدشو خود را به پروژه سرا توسط یکی از راه های زیر ثبت نمایید:

5/5
طراحی اسلاید شو

اسلاید شو (طراحی اسلاید شو)چیست:

طراحی اسلاید شو| اسلاید شو تشکیل شده از تصاویر, نوشته ها, ویدئو  و انیمیشن های متحرک که پوسته اصلی اسلاید شو ها هم تصاویر می باشد که توسط طراح, طراحی و به تصاویر اضافه می شوند.

اسلاید شو در وبسایت ها:

صفحه اول هر سایت جزء مهمترین بخش یک سایت می باشد زیرا در نگاه اول می تواند میتواند بیننده را از محتوا، کیفیت و خدمات سایت آگاه می سازدو باعث ترغیب کردن مراجعه کننده به ماندن در سایت و مطاله و آشناییی بیشتر با وبسایت ما .خدمات و محصولات و موجب کسب تعداد مشتریان بیشتر، پیشرفت و رونق کسب و کار می گردد.

چگونه اسلایدر برای سایتم طراحی کنم؟

کادر گرافیک پروژه سرا اسلاید شو ای خلاقانه و جذاب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مناسب با توجه به نیاز و حوزه ی کاریتان طراحی می نماید، و پیشنهاد دیگر اینکه میتوانید آموزش طراحی اسلاید با پایورپوینت پیشرفته را ببینید.

هزینه انجام طراحی اسلایدر در پروژه سرا چقدر می باشد؟

طراحی اسلایدر در پروژه سرا با مناسبترین قیمت انجام می گیرد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی اسلایدر کافیست با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

خدمات دیگر پروژه سرا:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید