پرش به محتوا

طراحی با نرم افزارهای عمران

سفارش انجام طراحی با نرم افزارهای عمران توسط پروژه سرا

طراحی با نرم افزارهای عمران

طراحی با نرم افزارهای عمران|رشته مهندسی عمران یک رشته ی کاملا محاسباتی می باشد، که این محسبات بسیار سخت پیچیده و زمانبر هستند،که نرم افزارهای مهندسی عمران کمک به ساده کردن و خودکارسازی محاسبات عمرانی را انجام داده است.

نرم افزارهای مهندسی عمران در این رشته کاربردهای مختلفی دارند. برای نمونه برخی برای محاسبه و تحلیل سازه ها، برخی برای مدل سازی سه بعدی و شاپ درائینگ و برخی هم برای طراحی به کار می‌روند.

افراد متخصص, کاملا مسلط و حرفه ای موسسه پژوهشی پروژه سرا آماده پذیرش و انجام انواع پروژه های طراحی با نرم افزاری عمران شما متقاضیان گرامی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

سفارش انجام طراحی با نرم افزارهای عمران خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت نمایید:

طراحی با نرم افزارهای عمران

نرم افزارهای مهندس عمران (طراحی با نرم افزارهای عمران):

نرم افزار AutoCad Civil 3D

نرم افزار ArchiCAD

نرم افزار Graphisoft Archicad

نرم افزار ۳D Max

نرم افزار Carrier HAP

نرم افزار Generic Mapping Tools

نرم افزار اسکچاپ

نرم افزار اسکیس

تعدادی از مهم ترین و شناخته شده ترین نرم افزارهای مهندسی عمران(طراحی با نرم افزارهای عمران) را در ادامه معرفی می‌کنیم و به شرح مختصری از عملکرد آنها می‌پردازیم:

 1. نرم افزار اتوکد AutoCAD
 2. نرم افزار ایتبس ETABS
 3. نرم افزار سیف SAFE
 4. نرم افزار سپ SAP
 5. نرم افزار تکلا TEKLA STRUCTURES
 6. نرم افزار رویت Revit
 7. نرم افزار اکسل EXCEL
 8. نرم افزارهای مدیریت پروژه مثل MSP و PRIMAVERA
 9. نرم افزار پلکسیس Plaxis

 نرم افزار اتوکد AutoCAD

اولین نرم افزار معرفی شده از گروه نرم افزارهای مهندسی عمران نرم افزار اتوکد از کمپانی AUTODESK می باشد. نرم افزار اتوکد (AutoCAD) یکی از مهم ترین نرم افزارهایی است که هر مهندس عمران باید به آن مسلط باشد. به گفته بسیاری از مهندسان عمران با سابقه، نرم افزار اتوکد، مادر نرم افزارهای مهندسی است.

این نرم افزار برای نقشه کشی سازه، معماری و صنعتی در ساختمان ها به کار می رود. به جای میز کار و طراحی نقشه‌ با دست، به کمک این نرم افزار کاربردی به راحتی می‌توان نقشه کشی انجام داد. علاوه بر آن محیط نرم افزار اتوکد (AutoCAD) به صورت دو بعدی و سه بعدی قابلیت مانور بیشتری را به مهندس عمران می‌دهد و یک نقشه دقیق به سادگی به کمک اتوکد (AutoCAD) طراحی می‌شود.

نرم افزار ایتبس ETABS

دومین نرم افزار معرفی شده از گروه نرم افزارهای مهندسی عمران نرم افزار ایتبس ETABS از شرکت CSI می باشد. نرم‌افزار ایتبس (ETABS) یکی از نرم افزارهای مهندسی عمران است که در زمینه آنالیز و طراحی سازه های فولادی و بتنی کاربرد دارد.

به کمک این نرم‌افزار می‌توان تمام المان های سازه را طراحی کرد، قدرت تحلیل غیرخطی استاتیک و دینامیکی را دارد و این یکی از نقاط قوت نرم افزار ایتبس ETABS می‌باشد.

با مدل سازی، قدرت تحلیل خطی و غیرخطی، گزارش های گرافیکی و شماتیک، طراحی المان‌ها و …. به مهندس عمران که در فیلد طراحی سازه مشغول به کار است این قدرت را  می‌ دهد که به راحتی تحلیل و مدلسازی را انجام دهد.

نرم افزار سپ SAP

نرم افزار SAP یکی دیگر از محصولات شرکت CSI می باشد یکی از قوی ترین ابزارهای تحلیل انواع سازه می باشد که از آن برای  تحلیل و طراحی انواع سازه های غیر ساختمانی استفاده می شود. این نرم افزار از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به نرم افزار ETABS بوده که نسبت به آن قابلیت های بیشتری به ما میدهد، قابلیت هایی مثل توانای تحلیل رفتار پوسته ها.

 • تحلیل خطی و غیرخطی المان ها
 • تحلیل رفتار غشایی و پوسته‌ای
 • سیستم مختصات چندگانه
 • طراحی پل ها
 • تحلیل استاتیکی و دینامیکی سازه ها

نرم افزار سپ SAP یکی از قویترین نرم افزارهای مهندسی عمران در حوزه سازه است.

نرم افزار رویت REVIT

نرم افزار رویت  Revit یکی دیگر از نرم افزارهای مهندسی عمران است. نرم افزار رویت برای مدل‌سازی اطلاعات ساختمان یا BIM استفاده می شود. در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی برای مدل سازی ساختمان با جزئیات از نرم افزار رویت استفاده می‌شود.

انجام پروژه های زیر در پروژه سرا در زمینه طراحی با نرم افزارهای عمران:

 • تحلیل و طراحی پل
 • انجام تحلیل های – پوش آور – تاریخچه زمانی خطی و غیر خطی – طیفی در نرم افزار های SAP ، ETABS
 • تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی با استفاده از نرم افزار های SAP ، ETABS ، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرایی
 • تحلیل و طراحی سازه های خاص [ سوله ، سازه فضاکار (تخت ، دولایه ، گنبدی با نرم افزار Formian ) ، تابلو بیلبورد ، دکل و ….]
 • انجام پروژه های EXCEL + ماکرونویسی در اکسل
 • تحلیل استاتیکی و دینامیکی پی ها
 • انجام پروژه  اتوکد AutoCAD
 • انجام پروژه تکلا استراکچرز Tekla Structures
 • انجام پروژه geostudio
 • انجام پروژه Etabs
 • انجام پروژه  SAFE
 • انجام پروژه SAP
 • انجام پروژه  Graphisoft Archicad
 • انجام پروژه  STAAD.Pro
 • انجام پروژه متلب عمران
 • انجام پروژه عمران، آب و فاضلاب با نرم افزارهای Watercad ، WaterGams ، Sewercad ، Epanet ، ModFlow

زمان انجام یک پروژه عمران چقدر است؟

مدت زمان دقیق انجام پروژه های نرم افزاری عمران بر اساس حجم پروژه و خواسته ها و پس از بررسی توسط کارشناسان مربوطه اعلام می شود.

هزینه انجام طراحی با نرم افزارها ی عمران چقدر است؟

از آنجایی که انجام پروژه مهندسی عمران با نرم افزارهای مختلف بوده که دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای می باشد، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان مهندسی عمران پروژه سرا بررسی و سپس خدمتتان اعلام هزینه شود.

دیگر خدمات پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

از آنجایی که انجام پروژه مهندسی عمران با نرم افزارهای مختلف بوده که دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای می باشد، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان مهندسی عمران پروژه سرا بررسی و سپس خدمتتان اعلام هزینه شود.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید