طراحی تراکت

طراحی تراکت خلاقانه و جذاب با قیمت مناسب و بهترین کیفیت

طراحی تراکت

 همه ی کسب و کار ها به میزان درآمد و اهدافشان از روش‌های مختلف تبلیغاتی استفاده می‌کنند.یکی از انواع تبلیغات با تیراژ بسیار زیاد با بازخورد مناسب، تبلیغات از نوع تراکت یا فلایر Flyer است. 

کادر تبلیغاتی پروژه سرا با دارا بودن گرافیست های ایده پرداز، حرفه ای و مجرب آماده طراحی تراکت های جذاب و زیبا، مناسب شما متقاضیان گرامی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد.

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

5/5
طراحی تراکت

موارد مهم جهت طراحی تراکت:

۱. انتخاب یک طرح مناسب: طرح باید به گونه‌ای انتخاب شود که با کسب و کار و خدمات ارائه شده همخوانی داشته باشد. توجه به این مورد بسیار مهم است.

۲. محتوا جذاب: تیتر جذاب نباید فراموش شود و این تیتر باید حتما با هدف پخش تراکت همخوانی داشته باشد. در کنار طراحی تراکت، حتما به محتوا نیز توجه کنید زیرا این کلمات هستند که نگاه مشتریان و افراد مختلف را جذب می‌کنند.

 طرح و محتوا از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است، اما باید تراکت به گونه‌ای طراحی شود که عمل مشتری را به همراه داشته باشد. پس از کلماتی چون فرصت را از دست ندهید، تخفیفات باور نکردنی و … استفاده کنید.

۴. استفاده از رنگ های جذاب: رنگ‌ها همیشه بر افراد تاثیر می‌گذارند پس حتما در طراحی تراکت باید به این مورد توجه شود. ترکیب رنگ‌ها و استفاده از آن در طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از گزینه‌های افزایش مشتری به حساب می‌آید.

۵. استفاده از فونت مناسب: یکی دیگر از مواردی که سبب جذب مشتری می‌شود، فونت به کار رفته در نوشته‌های روی تراکت است که باید به گونه‌ای انتخاب شوند که مخاطب را جذب خود کنند.

۶. استفاده از کاغذ مناسب: نوع کاغذ نیز در اثر گذاری تراکت نیز اهمیت دارد و بسته به نوع تبلیغات می‌توان کاغذ مناسب را برای طراحی تراکت در نظر گرفت.

تمام موارد گفته شده به همراه انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی تراکت  سبب می‌شود که کسب و کار شما بهتر به دیگران معرفی شود.

هزینه انجام طراحی تراکت توسط پروژه سرا قدر می باشد?

هزینه انجام طراحی تراکت از 150هزار تومان شروع شده و بنا به درخواست شما؛ میزان تخصصی بودن کار هزینه متفاوت می باشد. براساس پلن انتخابی شما از لحاظ قیمتی؛ سطح و لول طراح بالا یا پایین میشه، یعنی طراح شما در سطح متناسب با بودجه شما انتخاب میشه .

مدت زمان طراحی تراکت در پروژه سرا چقدر می باشد؟

مدت زمان انجام طراحی با توجه به میزان سفارشات پذیرفته شده در بخش طراحی بین 1 الی 3 روز متغیر خواهد بود.

دیگر خدمات پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید