پرش به محتوا

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری حرفه ای، مناسب با حرفه مد نظرتان، در شکیل و جذاب ترین طرح

طراحی ست اداری

با طراحی ست اداری برای خود، وجهه ی کسب و کار خود را بالاتر خواهید برد و به آن اعتبار می دهید.

از انجایی که ست اداری شما نمایانگر برند و کسب و کارتان می باشد، لازم است تا یه صورت حرفه ای انجام گیرد پس بهتر است آن را به متخصصان بسپارید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند و از نتیجه عمل هم شگفت زده شوید.

کادر طراحی پروژه سرا متشکل از گرافیست های حرفه ای، ایده پرداز و خلاق با سالها تجربه در زمینه طراحی، با توجه به تجربه ای که دارند طرحی متناسب با نیاز و حرفه شما را طراحی می نمایند.

سفارش طراحی ست اداری خود را توسط یکی از راه های ارتباطی زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5
طراحی ست اداری

ست اداری چیست؟

ست های ‌اداری به مجموعه ‌ای از اوراق اداری شرکتی و سازمانی اطلاق می ‌شود که به طور معمول شامل سر برگ، برگه یادداشت، پاکت نامه، فاکتور، کارت ویزیت و … می باشد.

انواع پکیج های طراحی ست های اداری گرافیکی شامل طراحی سر برگ های 4A و 5A، کاغذ و برگه های یادداشت، پاکت نامه های 4A و 5A، کارت های ویزیت و … می باشد.

طراحی سربرگ

همخوانی رنگ ها در طراحی و قرار گرفتن آنها در جای مناسب بسیار مهم می باشد.مهم نیست که چه نوع مشاغلی را اداره می کنید ، شما به یک سربرگ مناسب طراحی شده نیاز دارید.

در طراحی سربرگ از رنگ سازمانی و لوگو و اطلاعات تماس استفاده می کنیم و از وارد کردن اطلاعات اضافی باید خودداری نمود؛زیرا سربرگ فقط جهت ارسال مکاتبات است و نباید از اطلاعات محصول و خدمات در آن استفاده کرد و این اطلاعات باید در کاتالوگ یا بروشور محصولات قرار بگیرد.

طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه در دو سایز: اداری یا ملخی و A4 طراحی می شود که در طرح پاکت نامه هم از همان اطلاعات موجود در سربرگ (اطلاعات تماس، لوگو و رنگ سازمانی) استفاده می شود.

کارت ویزیت

کارت ویزیت یا بیزینس کارت جهت معرفی شرکت و یا اعضای شرکت می باشد.

چگونه می توانم مطمئن باشم طرحی حرفه ای از هر نظر را برای ست اداری من رو طراحی میکنید؟

کادر طراحی پروژه سرا متشکل از گرافیست های حرفه ای، ایده پرداز و خلاق با سالها تجربه در زمینه طراحی، با توجه به تجربه ای که دارند طرحی متناسب با نیاز و حرفه شما را طراحی می نمایند. همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید و نمونه کارها را مشاهده نمایید تا از بابت کیفیت مطمئن شوید و در صورتی که طراحی ما باب میلتان نباشد آنرا تغییر میدهیم تا جایی که مورد پسندتان قرار گیرد.آسودگی خیال شما را با رضایتتان از طراحیمان تضمین می نماییم.

تعرفه انجام طراحی ست اداری در پروژه سرا چقدر می باشد؟

انجام طراحی ست اداری در پروژه سرا با قیمت مناسب انجام می پذیرد؛هزینه طراحی کارت ویزیت بستگی به پکیجی دارد که سفارش می دهید. هزینه متناسب با درخواست شما متفاوت و شروع قیمت ها از 350 هزار تومان می باشد

راه های یادگیری طراحی ست اداری

برای طراحی ست اداری ابتدا با برنامه های طراحی باید آشنایی داشته باشید.

برنامه فتوشاپ یک برنامه کاربردی در طراحی محسوب می شود. از طریق کتاب های آموزشی دوره آموزش نرم افزار Adobe Photoshop (کاربردی) از مبتدی تا پیشرفته می توانید آموزش ببینید، سپس برای تمرین بیشتر باید به صورت عملی با برنامه کار کنید.

از دیگر خدمات ترجمه ی پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه طراحی ست اداری بستگی به پکیجی دارد که سفارش می دهید.

مثلا چند سایز سربرگ دارید یا چند سایز پاکت نامه یا موارد اضافی…

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید