پرش به محتوا

طراحی مهر

طراحی مهر حرفه ای در پروژه سرا

طراحی مهر

طراحی مهر همواره یکی از ضروریات برای کسب و کار هایی است.

برای کسب و کارها ضروری است تا برای رسمیت بخشیدن به خدمات و اسناد خود از یک مهر اختصاصی بهره مند باشند، تا اعتبار و اعتماد اسناد و مدرک خود را حفظ کنند و هم در مشتریان خود حس اعتماد را به وجود آورند، کاربرد مهر به صورت شخصی یا تجاری و به عنوان امضا امکان پذیر می باشد.

سفارش طراحی مهر خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5
طراحی مهر

انواع طراحی های مهر در پروژه سرا:

طراحی مهر خاتم دستنویس

طراحی مهر خاتم نرم افزاری

طراحی مهر متناسب با لوگوی ارسالی شما

طراحی مهر با توجه به درخواست شما

نکاتی جهت طراحی مهر با کیفیت

ضخامت خط: 

نازک‌ترین ضخامت خط در فرآیند مهرسازی می‌تواند 0.3 میلیمتر باشد و خطوط با ضخمات کمتر از این مقدار در هنگام تولید یا از بین می‌روند و یا دچار اعوجاج می‌شوند.

فاصله بین خطوط:

 از آنجایی که عمل ضرب مهر در حقیقت انتقال جوهر بر روی کاغذ است باید در نظر داشته باشید که هر دو خط طراحی شده در مهر اگر فاصله‌ای کمتر از 0.5 میلیمتر داشته باشند ممکن است جوهر را به شکل یکپارچه بر روی کاغذ منتقل کنند.

این امر به این دلیل است که ممکن است در بین خطوط بسیار نزدیک به همدیگر، جوهر نفوذ کرده و سطح بین دو خط را پر نماید.

طراحی نگاتیو: 

توصیه می‌شود در طراحی مهر از طرح‌های نگاتیو استفاده نکنید. طرح نگاتیو به طرحی گفته می‌شود که زمینه اصلی آن سیاه و خطوط، لوگو و فونت‌ها در آن به رنگ سفید است.

در این نوع مهرها ممکن است به دلیل خطای کاربر در استفاده از مهر و همچنین آغشته نشدن یکنواخت تمامی سطح مهر به جوهر نتیجه نهایی بعد از تولید مهر، جوهر را یکدست بر روی کاغذ منتقل نکند و باعث عدم رضایت شما شود.

انتخاب فونت:

در طراحی مهر چه در انتخاب فونت‌های فارسی و چه در انتخاب فونت‌های انگلیسی از فونت‌هایی استفاده کنید که ضخامت خیلی کم و همچنین گوشه‌های خیلی تیز و ظریف نداشته باشند.

همچنین نکته بسیار مهم دیگر انتخاب اندازه فونت است. برای مثال در نرم‌افزاری همانند کورل و در فونت‌های مرسوم فارسی در طراحی مهر استاندارد کمترین اندازه فونت 7 و حداقل اندازه فونت قابل تولید 6 می‌باشد.

بدیهی است که در فونت‌های کوچک‌تر از این ابعاد ممکن است قسمتی از متن شامل دندانه‌های حروف و اعداد و همچنین نقطه‌های کلمات در مهر نهایی بر روی کاغذ قابل رویت و تشخیص نباشد.

ابعاد مهر:

 برای تعیین ابعاد مهر شما باید ابتدا دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ابعاد نهایی مهر باید دارای 1 میلیمتر فاصله از هر چهار طرف پایه و کفی دستگاه مهر باشد. برای مثال در دستگاههای مهر دایره 40 میلیمتر ابعاد نهایی طراحی شما باید 38 میلیمتر باشد.

چگونه و به کجا سفارش طراحی مهر اختصاصیم را انجام دهم؟

طراحی مهر به صورت تخصصی و حرفه ای توسط طراحان مجرب و خلاق پروژه سرا با هزینه بسیار مناسب و کیفیتی عالی انجام می پذیرد فقط کافیست در پروژه سرا ثبت سفارش نمایید .کارشناسان با شما در ارتباط خواهند بود و مشاوره لازم جهت انجام طراحیتان را خدمتتان ارائه خواهند داد.

هزینه طراحی مهر در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه طراحی مهر در پروژه سرا از 100 هزار تومان شروع شده متناسب با نوع درخواست شما متفاوت می باشد . برای طلاع دقیق از هزینه طراحی مد نظر خود کافیست با کارشناسان در ارتباط شوید کارشناسان پس از بررسی درخواست شما هزینه را اعلام خواهند نمود.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه طراحی مهر بر اساس حجم کار و زمان انجام طراحی متفاوت می باشد و پس از بررسی تعیین می گردد، شروع قیمت ها از 100 هزار تومان می باشد.

مدت زمان لازم جهت انجام طراحی مهر در پروژه سرا بسته به نوع در خواست کارفرما از 1 روز الی 7 روز می باشد. برای اطلاع دقیق از زمان اجرای طرح با کارشناسان در ارتباط باشید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید