پرش به محتوا

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت به صورت حرفه ای زیبا و جذاب توسط کادر طراحی پروژه سرا

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت، موثرترین ابزار بازاریابی و جذب مشتری است، شما می توانید یک کارت ویزیت کارآمد ایجاد کنید و تجارت خود را بالاتر از رقبای خود قرار دهید.

داشتن کارت ویزیت نه تنها برای مشاغل حرفه ای بلکه برای  هر مهارت و تخصصی لازم و ضروری می باشد. تقریبا صاحبان همه ی کسب و کارها به دنبال کارت ویزیت ای مناسب و موثر برای کسب و کار خود می باشند.

خدمات طراحی کارت ویزیت:

طراحی کارت ویزیت توسط پروژه سرا با بالاتریین کیفیت و مناسبترین قیمت به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

کارت ویزیت می تواند جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد.چرا که اگه جذاب و حرفه ای طراحی شده باشد می تواند در بین کارتهای مخاطبین برای خود جایگاهی اختصاص دهد و در صورت نیاز، مخاطبین می توانند به آسانی به اطلاعات تماس با شما دست یابد و حتی باعث تبلیغات برند شما نیز بشود.

سفارش طراحی کارت ویزیت خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

طراحی کارت ویزیت

اهمیت طراحی کارت ویزیت:

اگر چه کارها به سمت دیجیتال شدن پیش می رود اما همچنان کارت ویزیت جایگاه خودش را حفظ کرده است.چرا که هنگام ارائه خدمات به مخاطبین میتوانید کارت ویزیت خود را هم به مخاطبین تان ارائه نمایید و آنها در مواقع نیاز به خدمات شما مجدد به سراغ شما بیایند به راحتی می توان معرف کسب و کارتان باشد، همچنین در دسترس بودن اطلاعات ضروری برای برقراری تماس با شما مانند شماره تماس، آدرس محل کارتان برای مشتری باعث  برندینگ کسب و کارتان می باشد. تا در مواقع لزوم به راحتی بتوانند به آن اطلاعاتتان دسترسی داشته باشند. 

طراحی کارت ویزیت زیبا و منحصر به فرد می تواند باعث جذب مخاطبینتان به شما و کسب و کارتان باشد و در تصمیم گیری مخاطبینتان تاثیر مثبت می گذارد، می تواند مخاطبینتان را تشویق نماید تا خدمات خود را از شما دریافت نمایند.

طراحی کارت ویزیت

ویژگیهای یک کارت ویزیت حرفه ای :

متن ها در طراحی کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت نباید بیش از حد از متن ها استفاده کرد زیرا کارت ویزیت شلوغ شده و مخاطب را  خسته می کند. بهتر است فقط متن های ضروری و به صورت خلاصه در کارت ویزیت قرار بگیرد.

وارد نمودن لینک های شبکه های اجتماعی در کارت ویزیت:

سایز کارت ویزیت:

علاوه بر سایز معمولی کارت ویزیت می توان با توجه به نیاز و نوع تبلیغاتتان کارت ویزیتی در ابعاد دلخواه تهیه نمایید ،مثلا  به صورت مربع.

لوگو در کارت ویزیت:

در طراحی کارت ویزیت خود حتما از لوگو برندتان استفاده نمایید، قرار دادن لوگو در کارت ویزیت می تواند کسب و کار و برندتان را حرفه ای تر نشان دهد.

قرار دادن کدQR:

قرار دادن کد QR می تواند کسب و کارتان را برای کاربر جذاب کند! کاربر با اسکن این کد می تواند وارد سایت شما و یا آدرس دیگری بشود که همین امر هم باعث سهولت دسترسی کاربر به راه های ارتباطی شما می شود.

شعار تبلیغاتی در کارت ویزیت:

شعار باید ساده، کوتاه، مختصر، قابل به یاد سپاری، و ترجیحا دارای وزن و ریتم باشد. پشت کارت ویزیت جای خوبی برای درج شعار تبلیغاتی است.

چگونه کارت ویزیتی حرفه ای برای بیزینسم طراحی کنم؟

داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای همیشه یکی از دغدغه های افراد متخصص و خاص در شرکت ها بوده است. کادر تخصصی طراحی کارت ویزیت،پروژه سرا آماده ارائه بهترین طرح‌های کارت ویزیت نسبت به تخصص شما، برای شما هستند.کافیست سفارش طراحی کارت ویزیت خود را ثبت نمایید تا کارشناسان با شما در ارتباط شوند.

هزینه طراحی کارت ویزیت در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه طراحی کارت ویزیت در پروژه سرا بسته به نوع در خواست مشتری( نوع طرح و ..) متفاوت می باشد و حدود تعرفه پایه جهت طراحی کارت ویزیت از 150 هزار تومان می باشد.

کاربرد کارت ویزیت

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

هزینه طراحی کارت ویزیت در پروژه سرا بسته به نوع در خواست مشتری( نوع طرح و ..) متفاوت می باشد و حدود تعرفه پایه جهت طراحی کارت ویزیت از 150 هزار تومان می باشد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید