پرش به محتوا

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی تخصصی با کیفیت و با هزینه مناسب

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی:

طراحی گرافیکی اصطلاحی عام برای حرفه‌ای متشکل از طراحی حروف، تصویرسازی، عکاسی و چاپ به منظور ارائه اطلاعات یا آموزش است. 

 فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپوگرافی، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیکی زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است.

طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری(طراحی گرافیکی)  از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند.

نقش طراحی گرافیکی امروزه خیلی بیشتر از قبل پر رنگ تر شده است.

طراحی گرافیکی در پروژه سرا توسط کادری از طراحان مجرب، حرفه ای و ایده پرداز با هزینه مناسب و با بهترین کیفیت امکان پذبر می باشد.

به نمونه کارهای طراحی گرافیکی ارئه شده  توسط پروژه سرا توجه فرمایید. در صورت درخواست سفارش طرح های گرافیکی خود از طریق پیامرسان های زیر ثبت سفارش نمایید.

سفارش انجام طراحی گرافیکی خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

طراحی مهر

پروژه سرا آماده پذیرش طراحی گرافیکی شما همراهان گرامی در زمینه های زیر می باشد:

کاربردهای رایج طراحی گرافیکی:

هویت (لوگو و نام تجاری):

طراحی لوگو:

لوگو در کسب و کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که بیش از 70 درصد تاثیر برای شناسایی برندینگ از طریق لوگوی کسب و کارها انجام می گیرد.

برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارامد، یک کسب و کار نیازمند یک لوگوی حرفه ای  می باشد و این تنها از عهده یک طراح لگوی حرفه ای که علاوه بر مسلط بودن بر قواعد طراحی  می بایست دارای  قدرت خلاقیت منحصر به فرد باشد، امکان پذیر است.

انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)

تبلیغات چاپ( پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است)، به عنوان مثال، بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو یا دیگر آثار هنری، متن‌های سازمان‌یافته و عناصر طراحی خالص از جمله عکس‌ها، اشکال و رنگ باشد.

طراحی کارت ویزیت:

کارت ویزیت می تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد.چرا که اگه جذاب و حرفه ای طراحی شده باشد می تواند در بین کارتهای مخاطبین تان برای خود جایگاهی اختصاص دهند و باعث تبلیغات برند شما نیز بشود.

اهمیت طراحی کارت ویزیت:

طراحی کارت ویزیت زیبا و منحصر به فرد می تواند باعث جذب مخاطبینتان به شما و کسب و کارتان باشد و در تصمیم گیری مخاطبینتان تاثیر مثبت بگذارد، می تواند مخاطبینتان را تشویق نماید تا خدمات خود را از شما دریافت نمایند.

اگر چه کارها به سمت دیجیتال شدن پیش می رود اما همچنان کارت ویزیت جایگاه خودش را حفظ کرده است. چرا که هنگام ارائه خدمات به مخاطبین میتوانید کارت ویزیت خود را هم به مخاطبین تان ارائه نمایید و آنها در مواقع نیاز مجدد به خدمات شما مجدد به سراغ شما بیایند، کارت ویزیت به راحتی می توان معرف کسب و کارتان باشد، همچنین در دسترس بودن اطلاعات ضروری برای برقراری تماس با شما مانند شماره تماس، آدرس محل کارتان برای مشتری باعث  برندینگ کسب و کارتان می باشد. تا در مواقع لزوم به راحتی بتوانند به آن اطلاعاتتان دسترسی داشته باشند. 

طراحی ست اداری

با طراحی ست اداری برای خود، وجهه ی کسب و کار خود را بالاتر خواهید برد و به آن اعتبار می دهید.

از انجایی که ست اداری شما نمایانگر برند و کسب و کارتان می باشد، لازم است تا یه صورت حرفه ای انجام گیرد پس بهتر است آن را به متخصصان بسپارید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند و از نتیجه عمل هم شگفت زده شوید.

ست های ‌اداری به مجموعه ‌ای از اوراق اداری شرکتی و سازمانی اطلاق می ‌شود که به طور معمول شامل سر برگ، برگه یادداشت، پاکت نامه، فاکتور، کارت ویزیت و … می باشد.

انواع پکیج های طراحی ست های اداری گرافیکی شامل طراحی سر برگ های 4A و 5A، کاغذ و برگه های یادداشت، پاکت نامه های 4A و 5A، کارت های ویزیت و … می باشد.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ یک  کار کاملا تخصصی و حرفه ای است یعنی اگر کاتالوگ حرفه ای طراحی شده باشد به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عمل کرده و مشتری را جذب می کند.

طرح‌های تبلیغاتی نقش مؤثری در فروش و بازریابی دارد، ازکاتالوگ تبلیغاتی می توان برای بازاریابی، تبلیغات و جذب مخاطب به بهترین شکل استفاده نمود. کاتالوگ حرفه ای می تواند نقش نماینده در بین مخاطبین را داشته باشد، می‌تواند معرف درست و تأثیر گذار و هدفمند شما (سازمان، شرکت، کالا) در میان مخاطبانتان باشد.

طراحی تراکت

 همه ی کسب و کار ها به میزان درآمد و اهدافشان از روش‌های مختلف تبلیغاتی استفاده می‌کنند.یکی از انواع تبلیغات با تیراژ بسیار زیاد با بازخورد مناسب، تبلیغات از نوع تراکت یا فلایر Flyer است. 

کادر تبلیغاتی پروژه سرا با دارا بودن گرافیست های ایده پرداز، حرفه ای و مجرب آماده طراحی تراکت های جذاب و زیبا، مناسب شما متقاضیان گرامی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد.

موارد مهم جهت طراحی تراکت:

۱. انتخاب یک طرح مناسب: طرح باید به گونه‌ای انتخاب شود که با کسب و کار و خدمات ارائه شده همخوانی داشته باشد. توجه به این مورد بسیار مهم است.

۲. محتوا جذاب: تیتر جذاب نباید فراموش شود و این تیتر باید حتما با هدف پخش تراکت همخوانی داشته باشد. در کنار طراحی تراکت، حتما به محتوا نیز توجه کنید زیرا این کلمات هستند که نگاه مشتریان و افراد مختلف را جذب می‌کنند.

 طرح و محتوا از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است، اما باید تراکت به گونه‌ای طراحی شود که عمل مشتری را به همراه داشته باشد. پس از کلماتی چون فرصت را از دست ندهید، تخفیفات باور نکردنی و … استفاده کنید.

۴. استفاده از رنگ های جذاب: رنگ‌ها همیشه بر افراد تاثیر می‌گذارند پس حتما در طراحی تراکت باید به این مورد توجه شود. ترکیب رنگ‌ها و استفاده از آن در طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از گزینه‌های افزایش مشتری به حساب می‌آید.

۵. استفاده از فونت مناسب: یکی دیگر از مواردی که سبب جذب مشتری می‌شود، فونت به کار رفته در نوشته‌های روی تراکت است که باید به گونه‌ای انتخاب شوند که مخاطب را جذب خود کنند.

۶. استفاده از کاغذ مناسب: نوع کاغذ نیز در اثر گذاری تراکت نیز اهمیت دارد و بسته به نوع تبلیغات می‌توان کاغذ مناسب را برای طراحی تراکت در نظر گرفت.

تمام موارد گفته شده به همراه انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی تراکت سبب می‌شود که کسب و کار شما بهتر به دیگران معرفی شود.

آموزش ساخت سایت فروشگاهی با طراحی اختصاصی

چگونه می توانم سفارش طراحی گرافیکم را به پروژه سرا ثبت نماییم؟

در سایت پروژه سرا می توانید وارد صفحه ثبت سفارش شوید یا اینکه با شماره تماسهای وارد شده ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان ارتباط برقرار کنید از هر روش ذکر شده که برای شما آسانتر باشد می توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

هزینه طراحی گرافیکی در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه طراحی گرافیکی در پروژه سرا با توجه به حجم طراحی نوع دخواست و مدت زمان انجام آن متفاوت می باشد.برای طلاع از هزینه دقیق پروژه با کارشناسان ما در ارتباط شوید، کارشناسان پس از بررسی درخواست شما هزینه را اعلام می نمایند.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام طراحی گرافیکی بر اساس حجم کار و نوع درخواست و مدت زمان انجام آن متفاوت می باشد و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام طرح های گرافیکی با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید