پرش به محتوا

نقشه کشی

نقشه کشی حرفه ای توسط کادر ساختمانی پروژه سرا

نقشه کشی

نقشه کشی کاری فنی است و نیازمند فردی است که با این کار آشنایی کاملی داشته باشد و از عهده ترسیم و تفسیر نقشه به طور کامل بر آید، طراحی نقشه باید توسط بهترین مهندس نقشه کشی ساختمان  انجام گیرد، در این صورت نقشه دقیق و متناسب با موقعیت زمین خواهد بود.

طراحی نقشه ساختمان و نقشه برداری و نقشه کشی ساختمان یکی از مهم ترین خدمات گروه ساختمانی پروژه سرا می باشد. کلیه امور نقشه کشی به صورت دو بعدی و سه بعدی  3d توسط نرام افزار تکلا استراکچر (X-STEEL) و اتوکد با بالاترین کیفیت و دقت و در کمترین زمان تحویل داده می شود.

ارائه نقشه مناسب عوامل مختلفی از قبیل ضوابط شهر سازی و شهرداری ها، مقررات ملی ساختمان، استاندار های بین المللی، کاربری ملک و نیاز کارفرما را باید در نظر گرفت، جهت درک بهتر کارفرما از فضای ساختمان، نقشه های مهندسی به کمک نرم افزار های سه بعدی سازی نیز ارائه می گردد.

سفارش خود را توسط یکی از راه های زیر ثبت کنید:

5/5
نقشه کشی

 نقشه های ساختمانی در دو مرحله فاز یک و فاز دو طراحی و محاسبه می گردند.

در نقشه فاز دو: جزییات کامل طرح، بررسی و ابعاد فنی و اجرایی یک پروژه مشخص می‌گردد، پس از نقشه کشی فاز دو پیمانکار می تواند برآورد دقیقی از نظر زمان و هزینه نقشه کشی به کارفرما ارائه دهد.

جهت ارائه نقشه مناسب، باید عوامل مختلفی از قبیل ضوابط شهرسازی و شهرداری ها، مقررات ملی ساختمان، استانداردهای بین المللی، کاربری ملک و نیاز کارفرما را باید در نظر گرفت.

تقسیم بندی نقشه کشی

نقشه های معماری:

     این نقشه ها به طراحی جزییات بناها می‌پردازند و شامل این نقشه ها هستند : نقشه های مسکونی ، نقشه های تجاری، نقشه های بهداشتی، نقشه های فرهنگی، نقشه های آموزشی ، نقشه های فرهنگی. مقیاس نقشه های معماری عموما یک صدم، یک دویستم می باشد.

نقشه های محاسباتی:

   این نقشه ها معروف به نقشه های سازه هستند و نقشه های زیر را در بر می گیرند: نقشه اسکلت ساختمان ، نقشه فونداسیون، نقشه دیوارها، نقشه تیرریزی سقف. برای نمایش جزئیات سازه ای، مقیاس های یک پنجاهم و یک دهم عموما به کار می رود.

نقشه های شهرسازی :

برای طراحی این نقشه ها ابتدا باید به مطالعه ی جزییات شهری پرداخت تا نیازمندی های شهر برایمان روشن شوند. این نقشه ها شامل موارد زیر هستند: شبکه های رفت و آمد، سیستم دفع آبهای سطحی، توزیع شبکه برق و آب و فاضلاب و گاز. مقیاس نقشه های شهری خیلی کوچک می شود و به یک ده هزارم و یک صدهزارم می رسد.

نقشه های تاسیساتی :

این مورد شامل دو نوع طراحی است :

  • طراحی تاسیسات مکانیکی :

این نقشه ها به طراحی هدایت آب، کانال های تهویه، فاضلاب، موارد مربوط به شوفاژ خانه و کانال کشی کولر و…. می پردازند. در این مورد افراد می توانند اقدام به دریافت گواهی برچسب انرژی ساختمان خود کنند.

طراحی تاسیسات الکتریکی:

این مورد مربوط به طراحی مسیر سیم های برق،تلفن و آنتن و … می باشد. مهندسان برق این نوع نقشه کشی را انجام می دهند.

 

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید