پرش به محتوا

پروژه فولاد

انجام پروژه فولاد مهندسی عمران بصورت تحلیل دستی و یا با استفاده از نرم افزارهای SAP، SAFE، ETABS با کیفیت قابل قبول نظام مهندسی توسط کادر عمران پروژه سرا.

پروژه فولاد

 متخصصان تیم عمران پروژه سرا آمادگی دارد تا انجام پروژه فولاد شما متقاضیان گرامی را بصورت تحلیل دستی و یا با استفاده از نرم افزارهای SAP، SAFE، ETABS با کیفیت عالی انجام دهد، همچنین آماده تحلیل و طراحی، سازه‌های  فولادی نیز می باشند، در صورت درخواست شما دفترچه محاسبات کامل نیز به شما تقدیم می گردد. 

پروژه های فولاد معمولا با نرم افزار etabs انجام می شوند. ولی میزان تسلط طراح به این نرم افزار و یا نرم افزار های مشابه (SAFE, SAP)، تعیین کننده میزان کیفیت پروژه نهایی خواهد بود.

پروژه سرا بادارا بودن  متخصصین طراح رشته عمران و مسلط به انجام  برنامه های نرم افزاری پروژه تان را با بهترین کیفیت و با مناسبترین قیمت به شما عزیزان تحویل میدهد.

سفارش پروژه فولاد خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5
انجام پروژه فولاد،بتون،متره و براورد

سفارش انجام پروژه فولاد با نرم افزار ETABS به پروژه سرا:

برای انجام پروژه های فولاد معمولا از نرم افزار ETABS استفاده می شود. طراحی و تحلیل سازه از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار می باشد. ETABS در طراحي قاب هاي فولادي و بتني تمام ضوابط لرزه اي طراحي ساختمان ها را در نظر مي گيرد و مي توان قاب هاي بتني را بر اساس ضوابط شکل پذيري عادي، متوسط و ويژه طراحي کرد.

کادر متخصص پروژه سرا آماده انجام کلیه پروژه های فولاد شما با بهترین کیفیت می باشند.

چگونه پروژه فولاد مد نظرم را انجام دهم؟

انجام پروژه فولاد در پروژه سرا توسط متخصصین ممتاز، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می پذیرد. برای انجام پروژه فولاد مد نظر خود کافیست سفارش انجام پروژه خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، پروژه شما متقاضیان گرامی را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه می نمایند.

هزینه انجام پروژه فولاد چقدر می باشد?

انجام پروژه فولاد توسط متخصصین تیم عمران پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه فولاد با توجه به موضوع، مدت زمان انجام آن و برخی مسائل دیگر متغیر می باشد. لذا باید توسط کارشناسان گروه بررسی و تعیین هزینه شود.

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید