پروژه civil3d

 ارائه خدمات انجام پروژه عمران، راه سازی و نقشه برداری با نرم افزار civil 3d توسط پروژه سرا

پروژه civil3d

انجام پروژه civil3d توسط کارشناسان متخصص و مجرب پروژه سرا با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت.

نرم افزار AutoCAD Civil 3D برنامه ای ویژه مهندسین عمران هست  از آن در تمامی کشورهای پیشرفته به منظور مدل سازی اطلاعاتی و طراحی و تدوین پروژه های عمرانی و … استفاده می شود.

Civil 3D با امکان طراحی بر اساس مدل پویا در کنار تشابهات محیط نرم افزار با محیط آشنای AutoCAD و به همراه داشتن راهنمای کامل نرم افزار توانسته است جایگزین نرم افزار Land Desktop شود.

سفارش انجام پروژه civil3d خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

معرفی نرم افزار Civil 3D:

 نرم افزار AutoCad Civil 3D از جمله محصولات پر طرفدار و کاربردی کمپانی آمریکایی اتودسک است. این نرم افزار به کاربران خود امکان استفاده از محیط‌های دو بعدی و سه بعدی را می‌دهد. اولین نسخه از نرم افزار AutoCad Civil 3D در سال 1982 وارد بازار و عرصه‌ی دیجیتال شد.

با انتشار اولین نسخه و ورود به بازار، هر ساله Civil 3D همراه با امکانات و محیط جذاب‌تر و کاربردی‌تر ویرایش و آپدیت شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نرم افزار به کمک سیستم عامل ویندوز قابل اجرا و نصب است.

لازم به ذکر است که همواره در بین جامعه مهندسان نقشه‌کش، از نرم افزار AutoCad به عنوان یکی از مهم‌ترین و پر کاربردترین نرم افزارها برای ترسیم‌های فنی و کشیدن طرح‌ها، الگوها و نقشه‌های دو یا سه بعدی یاد می‌شود.

این نرم افزار را می‌توان در مراحل ابتدایی اجرا و پیاده‌سازی پروژه مانند طراحی و مراحل مهمی نظیر بررسی عملکرد و میزان بازدهی پروژه، بررسی تخصصی چالش‌های پیش رو، گزینه‌های احتمالی و… استفاده کرد. 

چگونه پروژه civil3d مد نظرم را انجام دهم؟

انجام پروژه civil3d در پروژه سرا توسط متخصصین ممتاز، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می پذیرد. برای انجام پروژه civil3d مد نظر خود کافیست سفارش انجام پروژه خود را به کارشناسان پروژه سرا ارسال نمایید؛ کارشناسان، موضوع پروژه شما متقاضیان گرامی را بررسی می نمایند و سپس مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه می نمایند.

هزینه انجام پروژه civil3d چقدر می باشد?

انجام پروژه civil3d توسط متخصصین ممتاز در پروژه سرا انجام می پذیرد، تعرفه انجام پروژه civil3d با توجه به موضوع، مدت زمان انجام آن و برخی مسائل دیگر متغیر می باشد. لذا باید توسط کارشناسان گروه بررسی و تعیین هزینه شود.

5/5
پروژه civil3d

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان پروژه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید