پرش به محتوا

چکیده و پوستر همایش_ کنگره

چکیده و پوستر همایش_ کنگره

چکیده وپوستر همایش و کنگره | ارسال مقاله یا پوستر علمی برای همایش می تواند امتیاز خوبی برای شما داشته باشد . همایش ها معمولا برخی مقالات را به صورت سخنرانی می پذیرند و برخی دیگر را به صورت ارائه در پوستر قبول می کنند.

در بعضی ار دانشگاه ها مدرک ارائه پوستر علمی در همایش های داخلی را به عنوان شرط دفاع از پایان نامه قبول می کنند.

گواهی شرکت در همایش علمی می تواند در مصاحبه دکتری و یا جذب هیات علمی به شما کمک کند.پوسترها معمولاً در محیط برگزاری همایش در کنار یکدیگر در معرض دید مشارکت‌کنندگان در همایش قرار می‌گیرد و معمولاً نویسنده مقاله نیز در کنار پوستر قرار می‌گیرد تا به سوالات احتمالی بازدیدکنندگان از همایش پاسخ دهند.

5/5

چگونگی سفارش تهیه و نوشتن چکیده و پوستر همایش – کنگره:

کارشناسان مجرب و ممتاز پروژه سرا آماده اند که در چکیده پوستر همایش- کنگره به شما عزیزان خدمت رسانی نمایند. شما می توانید با هزینه ای مناسب، طبق روش های مذکور در این صفحه  سفارش خود را ثبت نمایید.

چکیده و پوستر همایش_ کنگره

نکاتی در باره چکیده و پوستر همایش_ کنگره

 

پروژه علمی شما باید به صورت یک خلاصه مقاله ۱ تا ۳ صفحه ای برای همایش ارسال شود. شما همایش مورد نظر خودتان را بر اساس پوستر و فراخوان همایش علمی انتخاب خواهید کرد.

اکثر قوانین نحوه ی تهیه این خلاصه مقاله به همراه بخش هایی که باید در آن باشد و نحوه رفرنس دهی و تعداد آن ها در یک دستور کار توسط دبیرخانه همایش اعلام می شود. این دستور کار معمولا بعد از فراخوان دریافت مقاله و درسایت رسمی همایش علمی مورد نظر قرار داده خواهد شد.

 در قسمت ارسال مقاله از شما خواسته می شود تعیین کنید نوع ارائه شما به چه صورت خواهد بود؟

ارائه یک پروژه علمی در یک سمینار دانشجویی به دو صورت انجام می شود:
۱- پوستر علمی
۲- سخنرانی

   اگر مقاله شما از نظر ارزش علمی در حد قابل قبولی است.
    اگر شما تسلط کافی بر موضوع دارید.
    اگر شما توانایی اجرای یک سخنرانی معقول و بدون استرس در حضور ۲۰۰ نفر پژوهشگر هم رشته خود را دارید.
   اگر شما به خوبی از عهده جواب دادن به سوالات داوران پنل سخنرانی خود بر خواهید آمد.

می توانید 

اگر همه این شرایط را دارید، می توانید ارائه مقاله گزینه سخنرانی را انتخاب کنید. وگرنه گزینه ارائه پوستر علمی برای شما مناسب تر خواهد بود.

بالای ۹۰ درصد چکیده مقالات علمی در همایش ها به صورت پوستر علمی ارائه داده می شوند. پس شما احتمالا یک بار در زندگی علمی خود پوستر ارائه خواهید داد.

نحوه طراحی چکیده و پوستر همایش_ کنگره

 •  عنوان مقاله را در فونت و رنگی مناسب نگارش کنید تا از یک فاصله ۶ یا ۷ متری قابل خواندن باشد.
 • از اشکال بصری استفاده کنید:
 • اعداد و ستورنها می‌توانند به توالی منطقی (از مقدمه تا نتیجه‌گیری) مقاله شما کمک نمایند. پس از اعداد و ستون می‌توانید استفاده کنید.
 • اشکال تصویری مانند فلش می‌توانند ارتباط بین اطلاعات و بخش‌‌های مختلف پوستر شما را نشان دهند.
 • تصاویر، نمودارها، و جداول بایست بخش‌های اصلی داستان مقاله‌ شما را بر روی پوستر نشان دهند.
 • استفاده از رنگ می‌تواند ابزاری قدرتمند در ارایه هرچه بهتر پوستر شما باشد اما در استفاده از آن افراط نکنید ـ حداکثر از ۲ یا ۳ رنگ در پوستر خود استفاده کنید. استفاده از سایه پاستل به عنوان رنگ پس زمینه پوستر می‌تواند در برای نمایش مطالب شما بسیار جذاب باشد.
 • کارشناسان پیشهاد میکنند که فضای پوستر شما می‌بایست حاوی ۲۰ الی ۲۵ درصد مطلب و ۴۰ الی ۴۵ درصد اشکال و تصاویر باشد. در حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد از پوستر نیز باید خالی باشد.
 • علاوه بر توجه به استفاده از اشکال و نمودار، رنگ پس زمینه و فونت مورد استفاده می‌بایست به عناصر ظریف دیگر نیز توجه کنید.

نوشتن چکیده و پوستر همایش_ کنگره خو را چگونه انجام دهم؟

کارشناسان مجرب و ممتاز پروژه سرا آماده اند که در طراحی پوستر همایش- کنگره با قیمت مناسب به شما عزیزان خدمت رسانی نمایند، کافیست سفارش انجام چکیده و پوستر همایش_ کنگره خود را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده ثبت نمایید کارشناسان با شما در ارتباط خواهند بود و مشاوره لازم جهت انجام پروژه تان را خدمتتان ارائه خواهند داد.

هزینه سفارش نوشتن چکیده و پوستر همایش_ کنگره در پروژه سرا چقدر می باشد؟

هزینه انجام نوشتن چکیده و پوستر همایش-کنگره بسته به موضوع و … متفاوت می باشد ،که باید توسط کارشناسان بررسی و اعلام هزینه گردد.

خدمات دیگر پروژه سرا:

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام چکیده و پوستر همایش_ کنگره بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام چکیده و پوستر همایش_ کنگره
   با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش چکیده و پوستر همایش_ کنگره گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید