پرش به محتوا

انجام پروژه Spss ، تحلیل آماری

انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری

انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری بدینگونه است که پس از ارسال سفارش پروژه شما تیم کارشناسان پروژه سرا  در زمینه اس پی اس اس SPSS و تحلیل آماری مستندات ارسالی شما را بررسی می کند و روش‌های مختلف را برای انجام پروژه SPSS شما را به اطلاع شما خواهد رساند.

همچنین در صورتی که روش‌های مختلفی برای انجام پروژه شما وجود داشته باشد و یا اینکه بتوان ابتکارات جدیدی را برای انجام این پروژه اعمال نمود، سفارش دهنده در جریان قرار خواهد گرفت.

5/5

تعریف کوتاهی از نرم افزار Spss

spss به طور کلی یک برنامه تحت ویندوز است که اطلاعات مختلف(مثلا اطلاعات یک آزمون ، اطلاعات یک پرسشنامه) را دریافت می کند، داده ها را تحلیل می کند و نمودار و جداول را برای آن ها رسم می کند.

در ضمن اس پی اس اس یا SPSS مخفف عبارت “Statistical Package for the Social Sciences” به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد.

نسخه های اولیه نرم افزار spss  در فرترن ساخته شدند و برای پردازش دسته ای در پردازنده های مرکزی تدوین شدند ، برای مثال IBM و ICL … ،از جمله کارهایی معمولی که در این نرم افزار انجام می شود (که بسیار سودمند است):

جمع آوری داده ها، مدیریت داده ها، مدیریت گزاشات، مدیریت تمامی اطلاعات و نمودار ها و … همچنین خیلی کار های آماری دیگر در تحلیل آماری spss انجام می شود.

برخی از پروژه های انجام شده توسط پروژه سرا

  • آمار چند متغیری: تحلیل پراکنش، همبستگی ها، خود همبستگی ها، میانه ها، شاخص، آزمون های غیر پارامتری، آزمون تی.
  • آمار توصیفی: بسامدها، توصیفات، جستجو، کاوشگری، آمار توصیفی نسبی، جدول شطرنجی.
  • عملیات های شرطی.
  • تحلیل آماری و انجام پروژه با Lisrel.
  • انجام پروژه AMOS.
  • پیش بینی های مختلف از جمله: جداکننده، تحلیل خوشه ای، تحلیل عاملی و چندین پروژه آماری دیگر.
انجام پروژه Spss-تحلیل داده

هزینه سفارش انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری چقدر می باشد؟

انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری توسط مجریان مجرب پروژه سرا انجام می پذیرد، هزینه انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری با توجه به حجم پروژه و مدت زمان درخواستی متقاضی متفاوت می باشد؛

متقاضیان گرامی برای اطلاع از هزینه انجام پروژه SPSS و تحلیل آماری می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند، سپس کارشناسان پس از بررسی پروژه مربوطه اعلام هزینه می نمایند.

انجام پروژه های دیگر توسط پروژه سرا

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

تعرفه انجام پروژه Spss، تحلیل آماریبر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد.

  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های Spss، تحلیل آماری با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه سرا نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید