پرش به محتوا

نگارش طرح توجیهی

 نگارش طرح توجیهی توسط متخصصین پروژه سرا

نگارش طرح توجیهی

طرح توجیهی بررسی و گزارشی است توسط کارشناسان و متخصصان در  زمینه ی تخصصی همون طرح انجام می گیرد و توجیه پذیری یک طرح( ایده، کسب و کار یا فعالیت اقتصادی) را در ابعاد مختلف از قبیل بازار، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و نتیجه میزان موفقیت طرح را بررسی می نماید.

یک طرح کامل و دقیق باید توسط کارشناسان و متخصصین در آن حوزه و با بروزترین اطلاعات و مطابق با ویژگیهای آن ایده نوشته شود.

 موسسه پروژه سرا با داشتن چندین سال سابقه در زمینه نگارش طرح توجیهی و به کارگیری متخصص ترین نیروها، با کیفیت ترین طرح توجیهی را در اختیار متقاضیان گرامی قرار می دهد.

سفارش نگارش طرح توجیهی خود را توسط یکی از راه های زیر به پروژه سرا ثبت نمایید:

5/5
نگارش طرح توجیهی

طرح توجیهی چیست؟

طرح توجیهی عبارت است از مجموعه مطالعات و محاسباتی که برای یک ایده انجام میشود تا در ابتدا آن ایده را شرح دهد و در مرحله بعد مشخص کند که آیا امکان انجام آن است یا خیر.

کاربرد های طرح توجیهی چیست ؟

از آنجایی که طرح توجیهی بیانگر قابل انجام بودن و اقدامات همه جانبه یک ایده و کسب و کار می باشد می تواند مانند چراغی راه را برای شما روشن نماید و به شما این اطمینان را به وجود اورد که در مسیر درستی قدم نهاده اید همچنان می تواند ترغیب کننده موسسات مختلف برای سرمایه گذاری، و دریافت وام و تسهیلات از بانک‌ها نیز باشد که اطلاعات کاملی را در اختیار آن‌ها قرار می دهد.

بخش‌های طرح توجیهی را می‌توان به صورت زیر شرح داد:

1- تجزیه و تحلیل مالی یا Financial Analysis: به منظور بررسی و آنالیز ابعاد مختلف مالی و سودآوری  سرمایه در گردش مورد نیاز٬  هزینه خرید ماشین آلات٬ حقوق ها و دستمزد های پرسنل و  دیگر اسناد مالی در این قسمت بررسی و محاسبه خواهد شد.

2- مطالعه بازار یا Market Study: که در آن ابعاد مختلف بازار محصولِ طرح توجیهی بررسی می‌شود. این ابعاد عبارتند از آمار تولید محصول را نشان داده و میزان ظرفیت بازار را پیش بینی می‌کند.

3- توجیه‌پذیری فنی یا Technical Feasibility: به منظور بررسی ابعاد فنی طرح توجیهی همچون فناوری، ظرفیت، محل اجرا، ماشین آلات و تجهیزاتِ تولید و ساختار اجرائی طرح انجام می‌شود.

طرح توجیهی برای چه موضوعاتی نگارش می شود ؟

طرح توجیهی کشاورزی ، گردشگری، خدماتی، تولیدی، عمرانی، دامپروری، استارتاپ، غذایی، شیمیایی، ساختمانی، خود اشتغالی، کارآفرینی، پارک علم و فناوری، سلولزی، فلزی، صنایع خودرو ، صنایع الکتریکی

  • صنعتی : تولیدی مواد غذایی – تولید فولاد – تولید لوازم آرایشی – تولید روغن موتور و …
  • پتروشیمی : احداث پالایشگاه – بهره برداری از منابع نفت و گاز  و …
  • کشاورزی : احداث گلخانه – پرورش ماهی و آبزیان – پرورش مزرعه و تولید و صادرات جلبک و ….
  • گردشگری : راه اندازی رستوران و کافه – راه اندازی مجتمع تفریحی و گردشگری بین راهی – ایجاد محلی برای گردشگری همانند تلکابین نمک آبرود و …

طرح توجیهی چیست؟

طرح توجیهی مجموعه مطالعات و محاسباتی که برای یک طرح انجام می پذیرد تا در ابتدا آن طرح را شرح دهد و در مرحله بعد مشخص کند که آیا امکان انجام آن است یا خیر.

هزینه انجام طرح توجیهی در پروژه سرا چقدر می باشد؟

عوامل بسیار زیادی ازقبیل حجم سرمایه گذاری٬ موضوع طرح توجیهی و … در تعیین قیمت تاثیر گذار هست. برای اطلاع از قیمت ها کافیست با تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

تنوع _ قیمت های مناسب و معقول _ سرعت در وقت _ کیفیت بسیار بالا _ پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام برون سپاری  و انجام آن توسط متخصص مربوط به آن

عوامل بسیار زیادی ازقبیل حجم سرمایه گذاری٬  موضوع طرح توجیهی و … در تعیین قیمت تاثیر گذار هست. برای اطلاع از قیمت ها کافیست با تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

  • زمان انجام طرح توجیهی از15 الی25 روز می باشد که بسته به نوع طرح تا چندین ماه هم ممکن است به طول بی انجامد.

پروژه سرا به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده کار خود را به ما بسپارید.

پروژه سرا برای سادگی و راحتی شما عزیزان چهار روش مختلف برای ثبت سفارش گذاشته است که شما به راحتی از هر راهی که مایل می باشید ثبت سفارش را انجام دهید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید:

چهار روش ساده برای ثبت سفارش انجام پروژه

روش های دیگر برای ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش تا تحویل

محاسبه قیمت

2

آماده سازی پروژه

4

پشتیبانی

6

راه های ثبت سفارش

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

شعار پروژه سرا (پروژه 1400)

* لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه، خودداری فرمائید. تخمین هزینه و زمان انجام پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان در “پیام رسان ها”  انجام می شود.

روش های سفارش برای راحتی مشتریان

شماره وآیدی سروش، واتساپ، تلگرام برای سفارش :

ojdanesh   09212394018@

ایمیل: OjDaanesh@chmail.ir

مرکز تماس: 02188263128

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید